Podobně jako představení Caveman, které před nedávnem již podruhé hostilo pelhřimovské městské divadlo, sklízí u diváků zasloužené ovace i divadelní hra Testosteron, jejímž autorem je Andrzej Saramonowicz. Na rozdíl od Cavemana však hra zavede diváky do čistě mužského světa. To však neznamená, že ženám by bylo představení zapovězeno. Naopak. Na vlastní oči totiž uvidí, jak se pánové chovají, nalézají-li se v čistě mužské společnosti, kam nedohlédne oko žádné manželky, milenky či matky.

A právě na komedii Testosteron mohou milovníci humoru vyrazit na divadelní scénu humpoleckého kina tento pátek od 19.30 hodin. Humor je to popravdě někdy trochu drsnější nakonec jedná se o pánskou jízdu a sami hlavní protagonisté, herci z pražského Strašnického divadla upozorňují, že hra není určena pro „suchary" a mládež školou povinnou. Na jevišti totiž padají nejrůznější vulgarismy, byť rozhodně ne samoúčelné, a pohoršeni mohou být i odpůrci kouření, protože ani tomuto nešvaru se hlavní postavy rozhodně nevyhýbají. Bavit se však určitě všichni přítomní budou od začátku až do poslední opony.

„Hru mi doporučila moje kamarádka, která mi líčila, jak se při jejím sledování opravdu smála od začátku, až do konce. A protože vím, že neholduje lacinému humoru, rozhodli jsme se, že bychom toto divadelní představení mohli nabídnout i divákům v Humpolci," řekla Marcela Kubíčková, ředitelka Turistického informačního centra Humpolec. „V obsazení hry sice nezvučí ta nejznámější herecká jména, ale přesto už máme téměř vyprodáno a věřím, že diváci určitě litovat nebudou. Už jen proto, že má kamarádka prohlásila, že si Testosteron nenechá rozhodně ujít ani podruhé," dodala ještě s úsměvem Kubíčková.

A tak pokud i vy chcete vidět, jak si chlapi rozumí, jak je jim spolu opravdu dobře a jejich svět je racionální, logický, někdy cynický, ale rozhodně jednodušší než ženský, nenechte si rozhodně představení v Humpolci ujít.