Předprodej vstupenek na koncert kapely Kryštof v jihlavském Domě kultury (DKO) byl spuštěn již 4. prosince od půl osmé ráno. Nedočkaví diváci si mimořádně museli vstupenky zakoupit osobně, internetový prodej byl spuštěn až ve večerních hodinách. Davy lidí však stihly během otevírací doby předprodeje vstupenek většinu sálu vyprodat a v internetovém předprodeji tak byla možnost zakoupit si lístky již pouze na balkon. „Paní, která šla na řadu jako první, mi říkala, že zde stála asi od pěti nebo od šesti hodin ráno. Fronty byly hlavně ráno, pak už lidé chodili průběžně,“ sdělila Jarmila Hlávková z předprodeje vstupenek DKO.

Kapela Kryštof tuto formu prodeje vstupenek zvolila ve všech městech. „Věříme, že tím potěšíme místní fanoušky, kteří to třeba v onlinu nestíhali. U divadel jsme si řekli, že vteřinové prodeje necháme tentokrát spát, a kdo bude chtít lístek bude, muset vstát od počítače a dojít si pro něj,“ okomentovalo změnu prodeje vedení skupiny Kryštof na svých internetových stránkách.

Minulý rok oslavili členové kapely v čele s Richardem Krajčem dvacet pět let působení na české scéně. Známé jsou jejich písně Cesta, Inzerát či Srdcebeat. Velká pódia nyní vymění za komornější prostředí. „Po deseti letech od akustiku se vracíme do našich oblíbených divadel! Bude se hodně hrát, ale i hodně povídat, a to bude vše. Po velkolepých koncertech v halách, na festivalech a na Strahově chceme zpět na holé pódium, tam, kde k písničkám potřebujete „jen“ španělku a sami sebe,“ dodala závěrem kapela Kryštof.