Livin' Funk nese název akce, která začíná v Music clubu Soul v sobotu večer od 19 hodin. Livin' Funk je taneční souboj (dance battle) a funková kapela Sly Rabbits k tomu. Dance battle totiž bude probíhat na živou muziku, a sice právě na koncert české funkové kapely Sly Rabbits. Cílem akce je vrátit se ke kořenům a spojit živou hudbu a tanec.

Jamovat se bude na živou hudbu

Originální koncept tanečních „battlů", ve kterých je zapojena nejen živá kapela, ale i diváci, si nemůže nechat ujít žádný milovník funkové muziky a pořádně živých akcí. „Koncert a živé jamy kapely vás určitě nenechají v klidu," potvrdil Tomáš Procházka z clubu Soul.

Výběr osmi nejlepších tanečníků proběhne takzvaně formou „rushhour". Jedná se o jam tanečníků jeden na jednoho za hudebního doprovodu DJ Noxe. Jamů se budou účastnit dva již předem určení tanečníci, kteří vyberou dalších šest. Vznikne tak osmička tanečníků postupující do klasických battlů, které ale budou okořeněné živým jamem kapely Sly Rabbits. Všichni tanečníci tak mohou na živou muziku ukázat, co v nich opravdu je.

O tom, kdo bude nejlepším tanečníkem z vybrané osmičky, rozhodnou diváci pomocí barevných karet, které dostanou u vstupu.

O afterparty se postará DJ Nox. Navíc u vstupu dostanete každý malý dárek od sponzora akce. Vstupné je tentokráte za 100 korun.

LUCIE ŽÁČKOVÁ