Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Ivona Souralová

webeditorka

Deník/Ivona Souralová

V Deníku pracuji od května 2002, tedy od doby, kdy se po vzniku Kraje Vysočina začala budovat krajská redakce v Jihlavě. Tehdy ještě nesl název Deník Vysočina. Prvních pět let jsem pracovala jako plánovačka plošné inzerce. Při transformaci redakcí a přechodu na nový redakční systém jsem v roce 2007 přešla na pozici editora, od roku 2023 na pozici webeditora.

archiv Ivony Souralové

Pocházím z Brna. Do Havlíčkova Brodu jsem se přestěhovala v roce 2001. O práci v novinách jsem nikdy nesnila. Chtěla jsem být veterinářkou. Nenapadlo mě, že se Deník jednou stane součástí mého života. Po přistěhování do Brodu se vše změnilo v den, kdy jsem si koupila Deník (tehdy ještě pod jiným názvem) a odepsala na inzerát do vydavatelství (tehdy pod hlavičkou Deníky Bohemia a Deníky Moravia).

archiv Ivony Souralové

Mám ráda společnost lidí, ale ještě raději mám samotu. Ráda plavu, čtu, jezdím na kole a snowboardu. Mým největším koníčkem je vysněná fena gordonsetra. Je to anglický ohař a potřebuje spoustu pohybu. Na poli s ní si tak často a ráda čistím hlavu.

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: