Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Jana Kodysová

webeditorka

Deník/Jana Kodysová

Narodila jsem se v Jihlavě, ale celý život žiju na venkově. Pocházím z Hodic na Jihlavsku, ale poslední roky žiji se svou rodinou v nedaleké Růžené. Už od mala jsem si prý pořád něco zapisovala a čmárala. A to mi zůstalo. 

Deník/Jana Kodysová


Vystudovala jsem gymnázium v Telči, poté jsem pokračovala ve studiích na VŠE v Praze, kde jsem získala titul Bc. Na žurnalistiku jsem se opakovaně nedostala, tak jsem začala jinak. Po střední škole jsem poprvé k novinařině přičuchla na Letní žurnalistické škole Karla Havlíčka Borovského v Havlíčkově Brodě. A tam začala moje novinářská jízda.

Deník/Jana Kodysová


Při studiích v Praze jsem externě pracovala pro různá média, vyzkoušela jsem si práci v PR a reklamní agentuře a po návratu na Vysočinu zakotvila v Jihlavském deníku, kde jsem s mateřskými přestávkami dodnes.

Deník/Jana Kodysová


Ve volných chvílích ráda podnikám různé výlety, ať už s bandou přátel nebo se svou rodinou. Práce, volný čas a zábava musí být v rovnováze.

Deník/Jana Kodysová


S partou přátel pořádáme u nás na vsi nejrůznější akce. Každý rok například ples nebo Vepřové hody. A já už tradičně beru do ruky mikrofon a akcemi provázím. 

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: