Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Luděk Mahel

šéfeditor

Deník / Luděk Mahel

Vždy jsem rád četl. Odmala mne to táhlo ke knížkám a časopisům, později i k novinám. Že bych je někdy mohl sám tvořit, mne napadlo až mnohem později. Poslal jsem do redakce brněnské Rovnosti první zprávu, a od té doby píšu dodnes.

Deník / Luděk Mahel

V Deníku, který se tenkrát ještě jmenoval v každém regionu, jinak, jsem od poloviny devadesátých let. Začínal jsem jako okresní redaktor pro Třebíčsko, pak jsem vedl třebíčskou okresní redakci, později pracoval jako editor. Nyní jsem šéfeditorem Vysočiny.

Deník / Luděk Mahel

Zajímavý je už sám o sobě vývoj, jaký za poměrně krátkou dobu novinařina prodělala. Začínal jsem psát na psacím stroji, články do redakce posílal faxem a telefonoval jsem z budky před domem. Technologie ohromně pokročily, stále se učíme novým věcem a to mne zajímá.

Deník / Luděk Mahel

Baví mne noviny weby Deníku tvořit. Je to podobné, jako když kuchař z vybraných suroviny sestavuje menu. Může to zpackat, nebo vytvořit chutné a úžasně neotřelé kombinace a získat si tím lidi, kteří se k němu budou vždy rádi vracet.

Deník / Luděk Mahel

Rád chodím do přírody. O víkendu na delší výšlap i na krátkou procházku přes den. Na Třebíčsku, kde bydlím, je plno milých míst. Dalešická přehrada, údolí Oslavy a Chvojnice, přírodní park Třebíčsku. Mám rád Jemnicko, kde stále objevuji nová a nová malebná místa.

ludek.mahel@denik.cz

Jihlavský deník

Masarykovo nám. 43

586 01 Jihlava

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: