Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Zuzana Musilová

webeditorka

Deník/Zuzana Musilová

Narodila jsem se v Dačicích. A tak se není čemu divit, že nejen milovaná krajina kolem Javořice, ale i krajina České Kanady je mojí srdeční záležitostí. Pocházím z Hodic, už roky bydlím v Pavlově. Protože tady jsem doma. Vystudovala jsem gymnázium v Telči, vysokou školu v Praze. V Deníku pracuji od roku 2010 s několika přestávkami.

Deník/Zuzana Musilová

V Deníku jsem si vyzkoušela jak práci redakorky, ediorky, tak třeba i komerční redaktorky. Nyní se věnuji správě webu, ale třeba i rubrice Čtenář reportér, kdy jsem v kontaktu s místními lidmi. Ráda vyrážím do přírody a na výlety s rodinou.

Deník/Zuzana Musilová

Dalším mým koníčkem je fotografování. Nepovažuji se za žádného experta, dělám to jen tak, jak to cítím. Ale dá se říct, že podle ohlasů lidí na Facebooku se moje fotky líbí. Loni v létě jsem začala také s natáčením videí, konkrétně s videokvízy do Deníku. Je to skvělé spojení práce a zábavy. Díky tomu jsem projela hlavně Pelhřimovsko a Jihlavsko křížem krážem. Poznala řadu zajímavých míst, které jsem takto mohla zprostředkovat ostatním lidem z Vysočiny.

Deník/Zuzana Musilová

Vysočina je opravdu krajem mého srdce. Není to žádné klišé. Poznala jsem jí i díky trochu extrémnímu a nezvyklému koníčku, kdy pátrám po opuštěných domech.

Deník/Zuzana Musilová

Město, kde jsem studovala. Město, kam se ráda vracím. Město, které patří mezi mé nejoblíbenější. To je určitě Telč.

< Předchozí
1 z 6
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: