Deník

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ Havlíčkova Jihlava

Jihlavsko - Jihlavský deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Jihlavsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků každou středu na straně 4 a na webu najdou prvňáčky z Jihlavska. Deník si tak mohou koupit na památku. Nyní se představují žáci ze Základní školy Havlíčkova Jihlava.

Na fotografii jsou žáci 1. B třídy jihlavské základní školy Havlíčkova. Do této třídy nastoupilo v září 18 prvňáků. Jejich třídní učitelkou je Monika Zatloukalová. Tuto jihlavskou základní školu navštěvuje ve školním roce 2017/2018 348 žáků v devíti ročníZdroj: Deník / Burdová Zuzana

Na fotografii jsou žáci 1. B třídy jihlavské základní školy Havlíčkova. Do této třídy nastoupilo v září 18 prvňáků. Jejich třídní učitelkou je Monika Zatloukalová.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Demlova Jihlava.

Na fotografii jsou žáci 1. A třídy jihlavské základní školy Havlíčkova. Do této třídy nastoupilo v září 19 prvňáků. Jejich třídní učitelkou je Petra Dubová.Zdroj: Deník / Burdová Zuzana

Na fotografii jsou žáci 1. A třídy jihlavské základní školy Havlíčkova. Do této třídy nastoupilo v září 19 prvňáků. Jejich třídní učitelkou je Petra Dubová.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Demlova Jihlava.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky