více >>
Naši prvňáci Deník
Deník

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ v Krahulčí

Jihlavsko - Jihlavský deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Jihlavsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků každou středu na straně 4 a na webu najdou prvňáčky z Jihlavska. Deník si tak mohou koupit na památku. Nyní se představují žáci ze Základní školy v Krahulčí.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy Základní školy v Krahulčí. V letošním roce do 1. třídy nastoupili 4 žáci. Příště představíme prvňáky ze Základní školy Nová Říše.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy Základní školy v Krahulčí. V letošním roce do 1. třídy nastoupili 4 žáci.

Příště představíme prvňáky ze Základní školy Nová Říše.

 

Základní školu v Krahulčí navštěvuje ve školním roce 2017/2018 21 žáků v pěti ročnících prvního stupně. Ředitelkou a zároveň učitelkou dětí v první a druhé třídě je Naďa Vokřínková (vlevo), třetí, čtvrtou a pátou třídu vede učitelka Jana Prokopová (vpravo

Základní školu v Krahulčí navštěvuje ve školním roce 2017/2018 21 žáků v pěti ročnících prvního stupně. Ředitelkou a zároveň učitelkou dětí v první a druhé třídě je Naďa Vokřínková (vlevo), třetí, čtvrtou a pátou třídu vede učitelka Jana Prokopová (vpravo).

Příště představíme prvňáky ze Základní školy Nová Říše.

Lorem impsum …

 

Dále z vašeho Deníku

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT