více >>
Deník

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ v Urbanově

Jihlavsko - Jihlavský deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Jihlavsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků každou středu na straně 4 a na webu najdou prvňáčky z Jihlavska. Deník si tak mohou koupit na památku. Nyní se představují žáci ze Základní školy v Urbanově.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy Základní školy v Urbanově. V letošním roce nastoupilo 6 prvňáků. Příště představíme prvňáky ze Základní školy v Kamenici.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy Základní školy v Urbanově. V letošním roce nastoupilo 6 prvňáků.

Příště představíme prvňáky ze Základní školy v Kamenici.

Základní školu v Urbanově navštěvuje ve školním roce 2017/2018 20 žáků v pěti ročnících prvního stupně. Třídní učitelkou pro všechny ročníky je Martina Kotrbová (vlevo). Žáky vyučuje také Hynek Vohoska (vlevo), který je zároveň ředitelem školy.

Základní školu v Urbanově navštěvuje ve školním roce 2017/2018 20 žáků v pěti ročnících prvního stupně. Třídní učitelkou pro všechny ročníky je Martina Kotrbová (vlevo). Žáky vyučuje také Hynek Vohoska (vlevo), který je zároveň ředitelem školy. Ve škole pracuje ještě školní asistentka Marta Veselá Jirousová (vpravo).

Příště představíme prvňáky ze Základní školy v Kamenici.

 

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky