Jihlavsko - Řidič dodávky zalarmoval včera, v pátek 4. července, těsně před 15. hodinou hasiče. "Stojíme na 125. kilometru dálnice ve směru na Brno a hoří nám dodávka," hlásil. "Byl ohlášen požár dodávkového automobilu. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o závadu na turbu," doplnil operační důstojník krajských hasičů Tomáš Pešl.

Včerejší nehody na dálnici u sousedů:

7.03: 84.km, směr Praha - Střet dvou osobních vozidel, z nichž jedno skončilo na střeše. Jedna osoba byla zraněna. Hasiči převraceli vozidlo zpět na kola, pomohli s naložením aut na odtahovou službu a technicky zabezpečili místo nehody.


7.41: 81,5.km, směr Brno - Osobní auto mimo vozovku. Tentokrát se ale nehoda obešla bez zranění.


Dnešní nehoda na dálnici u sousedů:

3.57: 155,5. km, směr Brno - Havarovalo osobní auto a dostalo se mimo těleso dálnice. Jedna osoba byla při nehodě zraněna.

Dnešnínehody na Jihlavsku:

102. km, směr Brno-havarované auto v pravém jízdním pruhu ve směru na Brno.Po dobu zásahu vrtulníku bude neprůjezdný celý směr. Došlo ke dvěma lehkým zraněním. Po sedmé hodiněse tvořila kolona asi o délce dva kilometry. Nyní - kolem osmé hodiny ranní - už je dopravní tepna mezi Prahou a Brnem částečně průjezdná.

103. km, směr Brno - převrácený kamion s minerálkami. Deník informuje na jiném místě internetových stránek.