Hlášení o nehodě dvou osobních aut a dodávky na dálničním přivaděči v lokalitě Pávov přijali hasiči na lince tísňového v pondělí po osmé hodině ráno. „Při střetu tří vozidel se zranili tři lidé. Hasiči poskytli zraněným předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předali do jejich péče,“ popsala mluvčí hasičů Petra Musilová.

Zdravotníci na místo vyslali posádky z Jihlavy - dvě záchranářské a jedna lékařská. „Ošetřili celkem tři osoby, které následně s lehkým zraněním převezli k dalšímu dovyšetření na urgentní příjem Nemocnice Jihlava," uvedl mluvčí záchranky Petr Janáček.

Jedno z havarovaných vozidel skončilo po nehodě převrácené na boku. „Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ doplnila Musilová.

Zraněný u Myslůvky

Jen o pár minut později přišla zpráva o další nehodě. Tentokrát pouze jednoho auta u Myslůvky. „Při nehodě se zranil řidič vozidla a skončil v péči zdravotníků. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Uniklé provozní kapaliny zlikvidovali hasiči speciálním sorbentem,“ sdělila mluvčí hasičů.