Prezident mluví s Kladeňáky.Zdroj: Deník„Váš vzkaz může mít podobu psaní, audia či krátkého videa. Zaručuji, že všechny slušné, neanonymní příspěvky prezidentovi předáme,“ dodává Roman Gallo.

Emailová adresa pro vaše dotazy na prezidenta je prezidentmluvi@denik.cz. Kdo chce napsat vzkaz do tradičního dopisu, může jej odeslat na adresu: Deník, U Trezorky 921/2, 158 00, Praha 5 – Jinonice. Na obálku prosím připište Prezident mluví.

Dotazy a podněty čtenářů, které do redakce dorazí do pondělí 4. března, využije Deník.cz i při živé debatě s prezidentem. Petr Pavel totiž uprostřed příštího týdne zavítá na návštěvu středních Čech. V rámci cesty se ve středu večer setká s občany na Kladně při debatě pořádané Deník.cz.

Kdo se budete chtít zúčastnit setkání s prezidentem Pavlem osobně a případně mu položit otázku přímo, sledujte Denik.cz a tištěný Deník v příštích dnech. Už od úterý 27. února bude Deník na internetu i v novinách zveřejňovat informace, jak se na setkání přihlásit a registrovat.

„Prezidenta volí občané. Proto Deník.cz přichází s touto iniciativou, která lidem umožní sdělit hlavě státu, co mají na srdci, případně se s Petrem Pavlem i osobně setkat,“ uzavírá Roman Gallo."