I. liga žen

FBK Jičín – Jihlava
2:6

„Před zápasem jsme ještě neměly jistotu udržení, takže jsme chtěly ten hodně namotivovaný zápas zvládnout,“ přibližuje trenérka a hráčka Andrea Urbanová. Jenže tradiční rival a lídr z Jičína měl dobrý nástup a první třetinu ovládl. „Nepovedla se nám, ale řekly jsme si, že to zkusím zlomit a povedlo se,“ pokračuje Urbanová, jejíž tým po zbytek utkání diktoval tempo a tlak přetavil i v potřebné góly. „Konečně se k nám přiklonilo štěstí. Jasně jsme je přestřílely a skvěle zachytala i gólmanka,“ těší trenérku.
Branky: Kodysová, M. Slavíková, Kulhánková, T. Slavíková, Kolmanová, Kozlíková. Třetiny 2:0, 0:3, 0:3.

Jihlava - FbŠ Bohemians B
3:0

Hostující tým nastoupili v oslabené sestavě, čehož jihlavské flrobalistky využily. „Od začátku jsme je přehrávaly a hrály v pohodě. I když gólů mohlo být opět víc,“ komentuje Andrea Urbanová druhý zápas. „Bylo znát, že hrajeme v ideální sestavě. Byly to asi nejlepší zápasy, co jsme za celou sezonu odehrály,“ dodává.

Branky: T. Slavíková, Procházková, Šalbabová. Třetiny 1:0, 1:0, 1:0. SK Jihlava: Provázková – Procházková, Neckářová, M. Slavíková, Ježková, Kozlíková, T. Slavíková, Junková, Brunnová, Čermánková, Kulhánková, Kolmanová, Šalbabová, Kodysová, Urabanová.

Ostatní výsledky - 19. kolo:
FbŠ EVVA Bohemians B - Tatran Střešovice 11:2
EMCO Lhokamo Praha - FBC Wings Most-Kadaň 1:1
VSK Medik-Ovocné Báze - USK Slávie Ústí n. L. 3:1

Ostatní výsledky - 20. kolo:
Tatran Střešovice - FBK Jičín 2:9
FBC Wings Most-Kadaň - VSK Medik-Ovocné Báze 3:2
USK Slávie Ústí n. L. - EMCO Lhokamo Praha 2:6