Tenisté jihlavského ČLTK ani Třeště si ve II. a III. třídě dospělých vůbec nepolepšili a v tabulce klesli. O soutěž níž se naopak radoval Bedřichov, který zdolal jemnické áčko a s Okříškami nezaváhal ani lídr tabulky, rezerva Spartaku Jihlava.

Tím ale veselý pro Spartak skončilo. Ani jeden ze tří mládežnických výběrů ze stínu proti TC Brno nevylezl. Dorost dostal doma výprask 2:7, starší žáci uhráli jenom bod a jejich mladší kolegové a kolegyně dostali kanára.

II. třída dospělých AA


Třebíč B – ČLTK Jihlava
7:2


Dvouhry:
Svoboda - Poletin 6:4, 6:2
Peštál - Ladra 7:5, 6:3
Obršlík - V. Majer 6:4, 6:1
Daněček - J. Majer 1:6, 6:4, 7:6
Komendová - Digrinová 2:6, 3:6
Lorencová - Veverová 6:3, 6:1

Čtyřhry:
Komendová, Lorencová - Digrinová, Veverová 7:6, 6:2
Obršlík, Daněček - Poletin, Ladra 6:4, 6:4
Svoboda, Peštál - V. Majer, J. Majer 5:7, 5:7

Ostatní výsledky 5. kola:

Medlánky B – Ingstav 5:4
Jundrov – Mor. Slavia 3:6
Lipůvka – Znojmo 4:5

1. Třebíč B 5 4 1 29:16 9
2. Znojmo 5 4 1 28:17 9
3. Mor. Slavia 5 4 1 26:19 9
4. Medlánky B 5 3 2 21:24 8
5. Lipůvka 5 2 3 24:21 7
6. ČLTK JIHLAVA 5 2 3 23:22 7
7. Ingstav 5 1 4 14:31 6
8. Jundrov 5 0 5 15:30 5

III. třída dospělých AA

ČLTK Jihlava B – Ivančice
4:5


Dvouhry:
Komín – Bis 6:3, 6:2
Saturka – Ondra 6:2, 6:7, 6:3
Pejchalová – Kubíková 1:6, 1:6
Bydžovská – Pazourková 2:6, 0:6
Zobač – Bis 7:6, 6:4
Rous – Krejčík 0:6, 2:6

Čtyřhry:
Pejchalová, Bydžovská – Kubíková, Pazourková 1:6, 1:6
Komín, Rous - Bis, Krejčík 6:4, 7:5
Saturka, Zobač - Bis, Ondra 6:7, 4:6

Třešť – Žďár n. S.
4:5


Dvouhry:
Štrejbar – Sýkora 7:5, 3:6, 2:6
Liška – Raab 5:7, 6:0, 6:3
Macháčov – Marešová 7:5, 6:2
Hejlová – Sobotková 6:2, 6:0
Valenta – Halamka 2:6, 2:6
Vonka – Paleček 4:6, 6:4, 2:6

Čtyřhry:
Liška, Vonka - Sýkora, Raab 6:7, 5:7
Valenta, Štrejbar – Paleček, Halamka 2:6, 5:7
Macháčová, Hejlová – Marešová, Sobotková 6:0, 6:3

1. Nové Město 4 4 0 27:9 8
2. ČLTK JIHLAVA B 4 3 1 22:14 7
3. Spartak Třebíč 4 3 1 20:16 7
4. Žďas Žďár n. S 4 2 2 19:17 6
5. SLAVOJ TŘEŠŤ 4 1 3 18:18 5
6. TK Bystřice 4 1 3 17:19 5
7. M. Budějovice 4 1 3 13:23 5
Ivančice 4 1 3 13:23 5

IV. třída dospělých AA

Jemnice A – Bedřichov
2:7


Dvouhry:

Kříž - Urbánek 2:6, 1:6
Pokorný - Háva 4:6, 5:7
Chalupová - Zerzánková 2:6, 2:6
Dvořáková - Parkanová 6:4, 6:2
Křikava - Parkan 6:3, 3:6, 2:6
Vala - Trnka 2:6, 2:6

Čtyřhry:
Kříž, Pokorný – Urbánek, Háva 3:6, 4:6
Křikava, Petrák – Parkan, Trnka 6:2, 2:6, 7:6
Chalupová, Dvořáková – Zerzánková, Parkanová 0:6, 4:6

Okříšky – Spartak Jihlava B
3:6


Dvouhry:
Nevrkla – Franěk 6:4, 4:6, 3:6
Milostný – Bulant 4:6 (Milostný Skreč)
Kochová – Wochnerová 0:6, 0:6
Rampírová - Mira Abraamyan 0:6, 0:6
Bulant – Vacek 1:6, 3:6
Kružík – Tomeček 2:6, 1:6

Čtyřhry:
Kochová, Rampírová - Mira Abraamyan, Marianna Abrahamyan 5:7, 7:6, 6:4
Nevrkla, Bulant – Bulant, Franěk 7:6, 7:5
Milostný, Vondrák – Tomeček, Vacek 0:6, 0:6 (hosté skreč)

Ostatní výsledky 4. kola:
Jemnice B – Žďár n. S. 2:7
V. Meziříčí – Třešť B nehlášeno

1. SP. JIHLAVA B 4 4 0 28:8 8
2. Žďár n. S. B 4 4 0 27:9 8
3. BEDŘICHOV 4 3 1 26:10 7
4. Jemnice A 4 2 2 20:16 6
5. Okříšky 4 1 3 17:19 5
6. TŘEŠŤ B 3 1 2 11:16 4
7. Jemnice B 4 0 4 4:32 4
8. V. Meziříčí 3 0 3 2:25 3

Liga dorostu

Spartak Jihlava – TC Brno
2:7


Dvouhry:

Hůda – Šafránek 4:6, 2:6
Bulant – Klobása 6:4, 3:6, 1:6
Plachá – Šťastná 6:7, 2:6
Svobodová – Vlčková 2:6, 0:6
Vacek – Šmída 7:6, 6:3
Tomeček – Nejedlý 2:6, 1:6

Čtyřhry:
Plachá, Svobodová - Šťastná, Vlčková 0:6, 1:6
Vacek, Hůda - Klobása, Nejedlý 6:4, 7:5
Bulant, Tomeček – Šafránek, Šmída 0:6, 0:6 (kontumace)

Ostatní výsledky 5. kola:
Uherské Hradiště – Start Brno 5:4
Moravská Slavia – TC-MJ Tenis 3:3 (přerušeno kvůli dešti, dohrávka je na programu 15. června)
ŽLTC Brno – SK Zlín (pro stálý déšť odloženo na 15. června)

1. ŽLTC Brno 4 4 0 28:8 8
2. SK Zlín 4 4 0 26:10 8
3. TC Brno 5 3 2 26:19 8
4. Start Brno 5 2 3 22:23 7
5. TC-MJ Tenis 4 2 2 17:19 6
6. Mor. Slavia 4 2 2 16:20 6
7. Uh. Hradiště 5 1 4 15:30 6
8. SPARTAK JIHLAVA 5 0 5 12:33 5

Liga st. žactva

TC Brno – Spartak Jihlava
8:1


Dvouhry:
Šafránek – Trnka 6:0, 6:0
Nejedlý – Pokorný 6:1, 6:4
Krejčíková – Tomečková 6:1, 6:0
Řiháčková – Roučková 2:6, 1:6
Kratochvíl – Požár 6:0, 6:2
Stehlík – Bartoň 6:0, 6:0

Čtyřhry:
Nejedlý, Kratochvíl - Pokorný, Požár 6:2, 6:3
Šafránek, Stehlík - Trnka, Bartoň 6:0, 6:1
Krejčíková, Řiháčková – Tomečková, Roučková 6:3, 6:2

Ostatní výsledky 5. kola:
Uherské Hradiště – Zlín 3:6
Moravská Slavia – TC-MJ Tenis 2:7
Znojmo – ŽLTC Brno 5:4

1. TC-MJ Tenis 5 5 0 34:11 10
2. TC Brno 5 4 1 34:11 9
3. Znojmo 5 4 1 29:16 9
4. SK Zlín 5 3 2 23:22 8
5. ŽLTC Brno 5 2 3 24:21 7
6. Mor. Slavia 5 1 4 15:30 6
7. SPARTAK JIHLAVA 5 1 4 13:32 6
8. Uh. Hradiště 5 0 5 8:37 5

Liga ml. žactva

Spartak Jihlava – TC Brno
0:9


Dvouhry:
Novák – Varhaník 2:6, 1:6
Simbartl – Vrba 0:6, 1:6
Roučková – Krejčíková 5:7, 2:6
Smolíková – Řiháčková 3:6, 3:6
Bradáč – Pros 1:6, 3:6
Holub – Bubla 0:6, 0:6

Čtyřhry:
Roučková, Smolíková – Krejčíková, Řiháčková 0:6, 1:6
Novák, Simbartl - Varhaník, Vrba 0:6, 2:6
Bradáč, Holub – Bubla, Pros 0:6, 2:6

Ostatní výsledky 5. kola:
Letovice – ŽLTC Brno 7:2
Zlín – TC-MJ Tenis 2:7
Znojmo – Prostějov (pro stálý déšť odloženo na 11. června)

1. TC-MJ Tenis 5 4 1 32:13 9
2. TC Brno 5 4 1 31:14 9
3. Prostějov 4 4 0 30:6 8
4. Letovice 5 3 2 25:20 8
5. Znojmo 4 3 1 26:10 7
6. SK Zlín 5 1 4 15:30 6
7. SPARTAK JIHLAVA 5 0 5 8:37 5
8. ŽLTC Brno 5 0 5 2:43 5