Extraliga st. dorostu

Č. BUDĚJOVICE – SK JIHLAVA

2:4

Jihlava sice měla převahu, ale síť rozvlnil až po bezbrankové první části Vávrů. Na vyrovnání domácích pak bleskurychlou brankou odpověděl Fiala a hosté znovu vedli. Definitivní zlom budějovického odporu přišel během 43. minuty, kdy na konci krásné kombinační akce stál Střecha a o 27 vteřin později zamířil přesně i Fiala.

„Hru ovlivnilo počasí. Celou dobu padal déšť se sněhem a někde se držela voda. Jsem rád, že jsme to zvládli a potvrdili postavení v tabulce,“ říká trenér Zbyněk Zápotočný.

Branky: 22. Vávrů, 26. Fiala, 43. Střecha, 43. Fiala. Třetiny 0:0, 1:2, 1:2. Jihlava: Peschout – Zeman, Hrabovský, Gregor, Jakoubek – Střecha, Zápotočný, Fiala – Matějka, Staněk, Koudelka – Vácha, Vávrů, Král.

Extraliga ml. dorostu

2:4

Hosté šli do vedení zásluhou Blaška, který našel skulinku mezi betony domácího gólmana. Ten musel míček lovit ze sítě i po dorážce Kučery.

Budějovice sice vykřesaly kontaktní brankou naději, ale Fialova trefa v závěrečné třetině dodala jihlavským hokejbalistům klid, což potvrdil i proměněným nájezdem Střecha. „Byly tam maličké chyby v obraně, ale jinak to bylo dobré,“ hodnotí kouč Petr Novotný.

Branky a nahrávky: Blaško, Kučera, Fiala, Střecha. Rozhodčí: Vazák, Nikl. Třetiny 0:1, 1:1, 1:2. SK Jihlava: Humlíček – Procházka, Novotný, Vala, Lochman, Rada, Blaško – Dolejší, Appeltauer, Fiala – Ileček, Kounek, Kučera, Střecha.