Basketbalová rezerva dobyla obě palubovky soupeřů

Znojmo/ Moravský Krumlov - Rezerva BK Jihlava potvrdila roli favorita a z palubovek Znojma a Moravského Krumlova přivezla plný počet bodů.

7.2.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Od začátku diktovali tempo jihlavští basketbalisté a kromě menšího výpadku ve třetí čtvrtině soupeři nic nedovolili. „Utkání, ve kterém dostali šanci i kluci z lavičky, jsme dovedli v klidu do vítězného konce,“ těší jihlavského hrajícího kouče Martina Hořínka.

Oblastní přebor mužů II

ZNOJMO B - BK JIHLAVA B

46:77

Body: Lukšanderl 23, Munduch 21, T. Jelínek 9, Hořínek 7, J. Jelínek 6, Jaša a Niederle 4, Nikl 3. Čtvrtiny: 15:23, 10:18, 14:12, 7:24.

MOR. KRUMLOV – BK JIHLAVA B

53:76

S nevyzpytatelným soupeřem, který sbírá body hlavně na domácí palubovce, hrála jihlavská rezerva od úvodních minut vyrovnanou partii.
Až ve druhé čtvrtině našli hosté recept na bránění krumlovských podkošových hráčů a do poločasu o pár bodů odskočili.

„Ve třetí čtvrtině jsme pokračovali v agresivní obraně a i přes velkou snahu domácích se nám dařilo držet si náskok z poločasu,“ přibližuje Hořínek.

Jeho tým čekal v posledním dějství velký nástup domácích, kterým ale sebraly vítr z plachet nepřesnosti v útoku. „Trestali jsme je rychlým protiútokem a domácí se poté už nezmohli na zvrat. Projevila se i větší kvalita našeho kádru,“ dodává jihlavský kouč.

Body: T. Jelínek 25, Jaša 12, Hořínek a J. Jelínek 9, Munduch a Nikl 6, Lukšanderl 5, Niederle 4. Čtvrtiny: 14:16, 18:13, 15:19, 6:18.

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři a učitelé jazyků na 240 Kč

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Učitel/ka AJ. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 240 kč, mzda max. 310 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vynikající znalost AJ, praxe výhodou, vysokoškolské vzdělání a pobyt v zahraničí výhodou., Upřednostňujeme zaslání životopisu.. Pracoviště: Jš honzík s.r.o., Ke Skalce, č.p. 1814, 586 01 Jihlava 1. Informace: Jan Polák, +420 774 114 101.

Výroba - Výroba Ruční balič 13 500 Kč

Ruční baliči Ruční baliči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: První kontakt telefonicky, po - čt 9,30 - 14,00 h.. Pracoviště: Ajka transport s.r.o. - pracoviště kostelecké uzeniny, 588 61 Kostelec u Jihlavy. Informace: Román Djuzsenko, +420 775 551 323.

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z kovů Montážní dělníci výrobků z kovů. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9:00 do 17:00.. Pracoviště: Workgroup s.r.o. - pracoviště kolektor tesla, 586 01 Jihlava 1. Informace: Sergii Olag, +420 777 559 055.

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů SEŘIZOVAČ CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup dle dohody, Náplň práce: , - seřizování strojů (Tornos, Star), Požadujeme :, - vyučení v oboru mechanik/seřizovač (praxe výhodou), základní znalost práce na PC a znalost čtení technické dokumentace. Nástup dohodou., Váš životopis zašlete na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte: SEŘIZOVAČ - DECOLETA.. Pracoviště: Decoleta, a.s., 586 01 Jihlava 1. Informace: Gita Neckařová, +420 567 113 133.

Junioři porazili Olomouc

Staré Říši chyběl střelec

Výsledek je krutý, říká Nerad

Telč – Takový vstup do nové sezony si fotbalisté Telče nepředstavovali. Tým mladého kouče Jiřího Nerada, který usedl na trenérskou sesli po Josefu Jančovi, propadl na humpolecké půdě, kde od nováčka I. A třídy a domácí rezervy vyfasoval debakl 1:6.

Kluci šli za výhrou poctivým výkonem, říká Štancl

Polná, Stonařov – Nejdřív to vypadalo lépe pro domácí, pak ale začali pálit ostrými i hosté, a nakonec z toho byla zasloužená výhra fotbalistů Stonařova, kteří po návratu do I. B třídy mohli slavit ve své obnovené premiéře vítězství 4:2 na půdě rezervy polenského Slavoje.