Úvodní sada přinesla vyrovnaný boj, ve kterém nakonec prokázaly větší odolnost hostující volejbalistky. „Tahalo se to bod po bodu, ale my jsme bohužel v závěru nedokázali udržet krok,“ komentuje trenér Jaromír Plíhal.

Jeho tým se nezmátořil ani po změně stran. Po téměř totožném průběhu utekl hostující výběr na 2:0. „Dneska to bylo čistě a jenom v příjmu, který jsme hodně kazili, a od toho se samozřejmě hra odvíjela. Nedokázali jsme zaútočit, balony nám lítaly k soupeři,“ stěžuje si kouč.

Kdo čekal bedřichovské z mrtvých vstání, ten nepochodil. „Bohužel žádná z holek nedokázala ve třetím setu zvednout hlavu, padla na ně deka a nakonec z toho byl pěkný propadák,“ krčí rameny Plíhal, kterého pouhých třináct uhraných bodů vůbec nepotěšilo. „Nejen tu poslední hru, ale celkově jsme ten zápas nezvládli. Byl to náš nejhorší dosavadní výkon a nutno dodat, že nás soupeř svým tvrdým podáním prostě přehrál,“ tvrdí bedřichovský trenér.

I. liga žen – sk. o udržení

BEDŘICHOV – UH. HRADIŠTĚ
0:3 (-20, -21, -13)


Bedřichov: Koutková, Martincová, Štecová, Zamrazilová, Řehounková, Karásková – libero Neumanová, Mičánová, Brancuzská, Hromádková.