Dolní Cerekev doma podlehla favoritovi

Třešť - V úvodním utkání jarní části II. ligy se házenkáři Dolní Cerekve o překvapení nepostarali. V třešťské hale podlehli favorizovanému Novému Veselí.

7.3.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník

II. liga mužů

Od úvodu utkání drželi otěže zápasu pevně ve svých rukou hosté. Veselí trestalo rychlými protiútoky chyby v nepřesné hře Dolní Cerekve nebo její slabou střelbu přes připravenou obranu.

Domácím se nedařilo ani v defenzivě, kde dostával soupeř hodně prostoru.

Ve druhé půli Cerekvičtí částečně vyrovnali hru. „Podařilo se i pár nacvičených kombinací, zvláště dohrávky na pivota,“ doplňuje Martin Jetleb, jehož týmu hosté na drama zadělat nedovolili.

D. CEREKEV - NOVÉ VESELÍ
18:34

Branky: Zbyněk Dvořák 5, M. Koníř 5, R. Velc 3, P. Jirsa 2, Veselý, P. Kameník, V. Jirsa. Poločas 6:17.

7.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Takto vypadá volební místnost ve Vanůvku.
2

V malé obci na Jihlavsku k volbám přišli téměř všichni

Krajský úřad dohlížel na klidné volby

Ostudný výkon. Jihlavští fotbalisté s klokany zcela propadli

Jihlava - To se tedy moc nepovedlo. Fotbalová Vysočina se utápí v žalu. Místo útoku na premiérovou prvoligovou výhru nad Bohemians 1905 domácí hráči zaspali začátek, po dvaceti minutách hry prohrávali o tři branky, a nakonec zaslouženě odešli poraženi 2:4 (0:3).

Manželé z Třeště využili ve Žďáře voličské průkazy

Žďár nad Sázavou – Hned úderem 14. hodiny v pátek 21. října začali lidé ve Žďáře hlasovat pro své favority do sněmovních voleb. Někteří i chvilku čekali - o pár minut dříve přišli třeba první voliči, jejichž volební místností je ve žďárském gymnáziu. Po 14. hodině se hned začali trousit další.

V hasičské zbrojnici si volby krátí četbou

Jihlava – Základní a mateřské školy nebo také jihlavská Psychiatrická nemocnice či Dopravní podnik. Toto jsou jen některá volební místa v krajském městě. V jihlavské okrajové části Heroltice lidé volí v malé Hasičské zbrojnici uprostřed vesnice.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.