I. MNHbL

SK JIHLAVA – TŘINEC
4:0

Třinecká defenzivní taktika slavila v první třetině úspěch. Domácí se dostali pouze do jediné šance, kterou ale Smutný nevyužil.

O výsledku střetnutí tak rozhodla prostřední část hry. Během prvních sedmi minut se dvakrát prosadil Jan Hrbatý, který využil spolupráce s Třetinou, o chvíli později zvýšil na 3:0 střelou od mantinelu Digrin. Definitivní tečku za utkáním udělal svojí třetí trefou Hrbatý.

„Jsem rád, že jsme zápas zvládli, i když k dokonalosti měl náš výkon hodně daleko. Hlavně první třetina byla katastrofální,“ zhodnotil Vlastimil Strnad, který v utkání kvůli zranění zastával pozici trenéra jihlavského celku.

Branky: 18., 21. a 38. Hrbatý, 22. Digrin. Vyloučení: 8:5, navíc Smutný, Třetina (oba Ji.) a Říman (Tř.) 10. min. OT. V oslabení: 1:0. Třetiny 0:0, 3:0, 1:0. Jihlava: Smetana – Havlíček, Gregor, Došek, Hrabovský, Benáček, Zelený, Jakoubek – Jobák, Kučera, Brázda, Digrin, Smutný, Kabát, Rychlík, Třetina, Hrbatý, Píbil, Danko.