II. LIGA MUŽŮ

SK AUTONOT – PODHORNÍ ÚJEZD 26:22
Domácí přistoupili k veledůležitému utkání velmi zodpovědně a od úvodních minut dali soupeři jasně najevo, že se o body na svém hřišti připravit nenechají.
Útočníkům Autonotu se dařilo herně i střelecky a i defenziva si celkem obstojně poradila s nejlepším střelce soutěže Bajerem.
Do poločasu se hráčům SK podařilo vytvořit pětibrankový náskok, který rozhodl o osudu utkání.
Ve druhé půli sice hostující Bajer ukázal, proč je nejobávanějším „šuterem“ II. ligy, ale přestřelku, ve které se třinácti brankami blýskl i Gálik, nakonec dovedli do vítězného konce hráči Autonotu.

Branky: Gálik 13, Tesař 9, Barák 4. Poločas: 13:8. SK Autonot Jihlava: Dvořáček (Barták) - Tomenendál, Berka, Kníže, Kondrát - Gálik, Tesař, Barák, T. Nožička.

Ostatní výsledky 9. kola: Opatovice - Krčín B 17:15, Draken Brno - Ostopovice 26:14, Veselí - Albrechtičky 21:15, Rokytnice - Vítkovice 16:15, Studénka - Pustějov 25:23.

1. NH Opatovice 9 7 1 1 176:147 15
2. SSK Vítkovice 9 7 0 2 168:132 14
3. SK Studénka 9 6 0 3 184:140 12
4. Draken Brno 9 5 0 4 161:141 10
5. Albrechtičky 9 6 0 3 126:128 10
6. AUTONOT JIH 9 4 0 5 133:146 8
7. Rokytnice 9 4 0 5 151:169 8
8. Krčín B 9 4 0 5 133:159 8