Všechny gymnastické týmy z Jihlavy si svým úspěšným vystoupením zajistily účast na oblastním přeboru „Východ“, který se 13. prosince uskuteční opět v Brně.

Nejlépe si v židenické hale vedl výběr dívek do 11 let v soutěži TeamGym Junior, kterou ovládl. Premiéra v kategorii dospělých přinesla bedřichovskému družstvu dívek nad 16 let čtvrtou příčku.

V soutěži Malý TeamGym V kategorii žactva do 11 let vybojoval bedřichovský mix tým druhou příčku. V kategorii do 16 let se na startu objevilo pouze bedřichovské družstvo, kterému automaticky připadlo první místo.

TemGym Junior – výběr do 11 let: Kejnovská, Altrichterová, Ondráková, Rybová, Beranová, Ryšavá a Cingelová - trenérek Líbalová a Kejnovská. Výběr nad 16 let: Svatková, Bálintová, Krejcarová, Jiroušková, Huďová, Tokošová, Pištorová a Honzlová - trenérky Bartušková a Menšíková. Malý TeamGym - mix tým do 11 let: Lichevníková, Krulová, Altrichter, Offenbartl, Jiroušek, Munduch ml. a Kaplánek – trenérka Ficencová. Výběr do 16 let: Munduchová, Bruknarová, Stará, Munduch st., Tomášek a Ondrák.