SOBOTA:

Divize: Třebíč – Protivanov.

Krajský přebor: Hartvíkovice – Polná (Jurka, 10.15). Jemnicko - Nová Ves (Martenek), Bystřice – Pelhřimov (Sojka), M. Budějovice – Humpolec (Švec), Okříšky – Havlíčkův Brod (Petřivý).

I.A třída - skupina A: Kamenice – Žirovnice (Křenek), Ústrašín – Janovice (Sýkora, 15.00).

I.A třída - skupina B: Rantířov - St. Říše (Krejčí).

I.B třída - skupina A: Chotěboř B – Kostelec (Šedivý).

I.B třída skupina B: Borovina – Rozsochy (Prokop), Křoví – Vrchovina B (Stehlík).

MS divize dorostu: Velké Meziříčí - Líšeň (10.15 st. a 12.30 ml.), Havlíčkův Brod - Bohunice (10.15 st. a 12.30 ml.), Vrchovina - Humpolec (13.45 st. a 16.00 ml.), Třebíč - Kunovice (10.15 st. a 12.30 ml., hř. – UT).

Krajský přebor dorostu: Pelhřimov – Okříšky (Zadinová, 11.00 st. a 13.15 ml.), Kamenice – Ledeč (Beseda, 9.30 st. a 11.45 ml.), Bedřichov – Batelov (Drahotušská, 10.00 st. a 12.15 ml.), Polná – Měřín (Servít, 13.30 st. a 16.00 ml.).

I. třída dorostu - skupina A: Bohdalov – Žirovnice (Žilka), V. Beranov – Žirov (Šetek, 14.00), Přibyslav – Luka (Krymová, 15.00), Černovice – Tis (Holub, 10.00).

I. třída dorostu - skupina B: N. Syrovice – Telč (Voborný), Nová Ves – Hrotovice (Knecht, 13.30), Jaroměřice – Budišov (Tesař).

MS liga žáků: Jihlava - Hlučín (11.00 st. a 12.45 ml., hř. Luka nad Jihlavou).

MS divize žáků: Vrchovina - Jihlava B (10.00 st. a 11.45 ml., hř. Radešínská Svratka), Havlíčkův Brod - Brno B (10.00 st. a 11.45 ml.).

Krajský přebor žáků: Žďár – Bedřichov (Stehlík, 9.00 ml. a 10.45 st.), Chotěboř – Humpolec (Ondráček, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pacov – Třebíč B (Švehla, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Meziříčí – Ledeč (Vidlák, 14.30 ml. a 16.00 st.), Havlíčkův Brod B – Telč (Pavlas, 15.00 st. a 16.45 ml.), Bystřice – Kamenice (Sochor, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků - skupina A: Hrotovice – Okříšky (Čech, 14.30 ml. a 16.00 st.), Jaroměřice – Náměšť (M. Dobrovolný, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Bíteš - V. Meziříčí B (Cupl, 9.00 st. a 10.45 ml.).

I. třída žáků - skupina B: Ždírec – Polná (Klement, 9.00 ml. a 10.30 st.), Speřice – Pelhřimov B (Nechvátal, 9.00 ml. a 10.30 st.), Světlá – Čejov (Zadina, 9.30 st. a 11.15 ml.).

NEDĚLE:

Divize: Ždírec – Hulín. Žďár – Šardice (10.15).

Krajský přebor: V. Bíteš – Jaroměřice (Bína), Vrchovina – Třebíč B (Šťastný), Světlá – Herálec (Jm KFS).

I.A třída - skupina A: Ledeč – Přibyslav (Jm KFS), Dlouhá Ves – Pacov (Stehlík), Speřice – Habry (Hájek), Štoky – Chotěboř (Krejčí), Věžnice – Dobronín (Dlouhý, 15.00).

I.A třída - skupina B: Křižanov – Bohdalov (Burian), Přibyslavice – Třešť (Švehla), Náměšť – Rapotice (Sochor), Šebkovice – Čáslavice (Svoboda), Kouty - V. Meziříčí B (Šetek), Herálec (ZR) – Budišov (Klement).

I.B třída - skupina A: Pelhřimov B – Černovice (Beseda), Budíkov - H. Borová (Čamra), Humpolec B – Počátky (Slíž, 14.00), Tis – Čejov (Kuchyňa), G. Jeníkov – Pohled (Pfeifer), Lípa – Kožlí (Nejedlý).

I.B třída - skupina B: Stonařov – Bedřichov (M. Dobrovolný, 14.30), Rudíkov – Studenec (Kamenský), Puklice – Hrotovice (Janíček), Mohelno – Luka (Veselý), Jakubov – Měřín (Petr st.).

Krajský přebor dorostu: V. Bíteš – Třešť (P. Nenadál, 11.15 st. a 13.45 ml.), Chotěboř – Pacov (Šťastný, 13.45 st. a 16.00 ml.), Třebíč B – Žďár (Čech, 10.15 st. a 12.30 ml., hř. UT).

I. třída dorostu - sk. A: Světlá – Štoky (Pavlas, 13.30), Puklice – Ždírec (Drahotušská, 13.30), Brtnice – Lípa (Petřivý, 13.30).

I. třída dorostu - skupina B: Radostín – Bystřice (Franc, 13.30), Svratka - M. Budějovice (Trocha, 13.30), Třebelovice – Jemnicko (Nováček, 16.00), Náměšť – Nedvědice (Kalina, 13.30).

Krajský přebor žáků: M. Budějovice – Jemnicko (Voborný, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: Třešť – Luka (Prokop, 9.00 st. a 10.45 ml.).

I. třída žáků – skupina B: Batelov – Přibyslav (Beseda, 9.30 st. a 11.15 ml.), G. Jeníkov – Počátky (Volf, 12.30 st. a 14.30 ml.).

Není-li uvedeno jinak, tak všechna utkání začínají v 16.00.