II. LIGA – SK. B
SK AUTONOT JIHLAVA – KRČÍN B 16:14

V domácí premiéře nového ročníku II. ligy se nemohl představit zraněný Morkus, ovšem kouč Komůrka měl jinak k dispozici kompletní kádr.

Jenže v prvním dějství se vkrádala do hry, a hlavně koncovky jihlavských i hostujících hráčů nepřesnost. Nápor domácích přibrzdily neproměňování trestných hodů a nepřesnosti v jejich rozehrávání. Příliš se nevedlo ani hostujícím střelcům, které dobře bránila obrana Autonotu.

Zpřesnění útočné kombinace na konci prvního poločasu přineslo házenkářům Jihlavy tříbrankový náskok, a s ním i potřebný klid.
Domácí navázali na úspěšnou koncovku první půlky i v úvodu druhého dějství. Východočechy do vážnějších akcí nepouštěli, naopak sami postupně navyšovali rozdíl ve skóre až na 15:8!

To neunášeli někteří hráči hostů a tři z nich museli po červených kartách předčasně pod sprchy.

Jenže Autonot vyloučení jako by uspala a do hry se nečekaně začali dostávat oslabení hosté, kteří nakonec zadělali na drama, když snížili na rozdíl dvou branek. Šokovanou Jihlavu zachránila časomíra, která ke Krčínu nakloněná nebyla.

Branky: Barák 5, Gálik 5, Tesař 4, T. Nožička 2. Poločas: 9:6. SK Autonot Jihlava: Dvořáček (Barták) – Berka, Kníže, Kondrát, Braun – Barák, Gálik, Tesař, T. Nožička.

Ostatní výsledky 2. kola: Draken Brno - Veselí n. M. 15:17 (6:9), Studénka - Osek n. B. 19:6 (8:4), Rokytnice - Albrechtičky 24:17 (12:9), Ostopovice - MS Brno 20:16 (13:8), Opatovice n. L. - Podhorní Újezd 23:19 (12:9).