EXTRALIGA ST. DOROSTU

SK JIHLAVA – ALPIQ KLADNO 1:2

Domácím se v utkání naskytly hned tři přesilové hry, ve kterých měli výhodu dvou hráčů v poli, ale ani jednou se nedokázali prosadit. „Myslím si, že to zápas rozhodlo. My jsme nedokázali ani vystřelit na bránu. Soupeř dobře bránil střední pásmo a pouštěl nás akorát ke střelám od modré,“ nastiňuje trenér Libor Doležal, jehož tým inkasoval rozhodující druhý gól v poslední třetině.

„Naše hra byla překombinovaná, naopak soupeř hrál jednoduchý a rychlý hokejbal, a to nám dělalo problémy. S jednou vstřelenou brankou se nad soupeřem, jakým je Kladno, nedá vyhrát,“ dodává.

Branky: Blaško (Dolejší, Peschout) - Polívka, Bémer (Rezek, Kouba). Střely: 28:19. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:0. Třetiny 0:1, 1:0, 0:1. SK Jihlava: Peschout (Koch) - Vávra, Blaško, O. Pelikán, Kříž - Dolejší, Průcha, Apeltauer - Zimolka, Humler, Čeřovský -Anderle, Materna, Policar (Fejt).

EXTRALIGA ML. DOROSTU

SK JIHLAVA – ALPIQ KLADNO 0:2

Jihlavský tým vstoupil do zápasu nebojácně, ale gól z aktivní hry nepramenil. Kladno se postupem času oklepalo a ve druhé a třetí části nakonec vyzrálo i na skvěle chytajícího Kocha. „Kluci plnili dobře taktické pokyny, a tak jsem i přes prohru se zápasem spokojený,“ hodnotí trenér Libor Doležal.

Branky: Schnaubelt 2. Střely: 13:42. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:1. Třetiny 0:0, 0:1, 0:1. SK Jihlava: Koch - Kříž, T. Pelikán, David - Policar, Růžička, Materna - Fejt, Hlavatý, Smutný.