I. LIGA JUNIOREK

TRUTNOV – FBŠ JIHLAVA 1:1

Jihlava byla od prvních minut lepší týmem a v první třetině přetavila převahu úvodní brankou Přibylová, která bezchybně zakončila individuální akci. Hubené vedení udržely juniorky FBŠ až do samotného závěru. Pár minut před koncem ale nedokázaly pokrýt standardní situaci a Trutnov srovnal.

„Holky se prezentovaly pohledným kombinačním florbalem. O to více mrzela jediná, hrubě nezvládnutá situace. Pro nás je remíza jednoznačně ztrátou,“ komentuje prezident klubu Michal Peterka.

Branka Jihlavy: Přibylová.

FBŠ JIHLAVA – JIČÍN 3:3

Jihlava se postavila vedoucímu Jičínu, který do té doby zaváhal jen jednou. „Očekávali jsme, že se budeme muset převážně bránit, ovšem opak byl pravdou. Znovu jsme měli více ze hry, kombinovali na polovině soupeřek a hrozili v řadě nebezpečných šancích,“ přibližuje mile překvapený Peterka. „Bohužel znovu jsme troskotali v jejich přetavení v branky,“ dodává.

Juniorky v utkání třikrát vedly, ale zkušený Jičín pokaždé dokázal odpovědět. „Je velmi příjemné vidět, že se juniorským tým, i přes značné obměny a řadu nových začínajících hráček, rychle stmelil a podává velmi kvalitní výkony,“ dodává Michal Peterka.

Branky: Přibylová, Hadrabová, Semrádová. FBŠ Jihlava: Frühbauerová – Vomelová, Horská, Semrádová - Molnárová, Váňová, Zajícová, Hadrabová, Přibylová.