I. LIGA MUŽŮ

BASKETBAL OLOMOUC – BC VYSOČINA 74:71

První perioda vyšla lépe hostům, kteří tři minuty před jejím koncem vedli o sedm bodů. Pak Olomouc zabrala, ale i tak Vysočina měla trochu navrch. To ale neplatilo o druhé desetiminutovce, v níž se Jihlava prosadila až po třech minutách, a to už domácí vedli. A nakonec z toho bylo poločasové skóre 41:35.

Po změně stran začala Vysočina manko stahovat a nakonec si oba týmy připsaly 21 bodů, takže rozdíl se nezměnil. V závěrečné čtvrtině to bylo dost podobné a když už to vypadalo, že domácí jasně vyhrají, začali hosté opět zlobit a udělali ze závěru drama. Půl minuty před koncem to bylo jen o dva body, ovšem na víc se tým kouče Pešouta nezmohl a domů odjel s nepořízenou.

Body a sestava BC Vysočina: Maňák 22, Bubák a Číha po 14, Kočvara 13, Dokulil 4, P. Knetl 3, Široký 1, bez bodu Burian, J. Knetl. Trojky: 12:3. TH: 18/10:18/14. Čtvrtiny: 14:18, 27:12, 21:21, 12:15.