První víkendový mač o důležité body byl jako na houpačce. Chvíli vedli domácí, chvíli hosté, takže o dramatickou bitvu nebyla nouze. Jihlavští florbalisté v Letohradu vedli po parádní tříminutovce ve druhé části už 6:4, ale domácí to nevzdali a ve třetím dějství srovnali krok. O tříbodovém importu na Vysočinu tak rozhodl až v čase 59:34 Michal Strejček!

Nedělní duel ve Vysokém Mýtě rozjeli hosté z SK prachbídně a vše nasvědčovalo tomu, že stoprocentní nebudou. Po čtyřiceti minutách totiž prohrávali 5:1! Málokdo by pak čekal, že se v poslední třetině budou dít takové věci. Jihlavě totiž stačilo pouhých sedm minut k tomu, aby manko smazala. A jak byla rozjetá, tak se domácí nestačili dál divit. Brzy byl na světě obrat, a takový zápas už si hosté vzít nenechali.

DIVIZE MUŽŮ

LETOHRAD – SK JIHLAVA 6:7

Branky: 9. Kristek, 14., 17. a 31. Majvald, 39. Marek, 48. Skalický – 4. Daněk, 16., 26., 33. a 35. Kasper, 36. Blažíček, 60. Strejček. Rozhodčí: Jansa – Volf. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 26. Třetiny 3:2, 2:4, 1:1. SK Jihlava: Vyskočil – Cacek, Kasper, Daněk, Paul, Štoll, Jirků, M. Beránek, Horský, J. Beránek, Strejček, Blažíček.

VYSOKÉ MÝTO – SK JIHLAVA 6:9

Branky: 9. Šimáček, 10. a 57. Kobr, 28. a 36. Koubek, 37. Jakubec – 8., 48. a 59. Horský, 42. a 44. Paul, 45. Strejček, 47. J. Beránek, 52. Štoll, 60. M. Beránek. Rozhodčí: Houserek – Lešák. Vloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 91. Třetiny 2:1, 3:0, 1:8. SK Jihlava: Cacek (Vyskočil) – Kasper, Daněk, Paul, Štoll, Jirků, M. Beránek, Horský, J. Beránek, Zápotočný, Strejček. (vb)