Turnaje se zúčastnilo dohromady 20 týmů z celé České republiky. Kvůli zdravotním problémům nakonec chyběl tradiční účastník turnaje, Branik Maribor, kterého doplnilo béčko pražského Olympu.

Do nedělního finále se probojovaly dva brněnské celky – A tým juniorek KP Brno a SG Brno. Oba paradoxně pod vedením trenérského dua Novák-Hoblík. Úspěšnější byl nakonec první jmenovaný tým, který se mohl po takřka hodinové bitvě radovat z vítězství ve dvou sadách (25:21 a 25:22).

Třetí skončily juniorky ostravského Mittalu, které porazily českobudějovický GON. Nejúspěšnějším zástupcem Vysočiny byly sedmé volejbalistky havlíčkobrodské Jiskry, které se postaraly o nejnapínavější utkání dobronínského „pavouka“, když se v základní skupině „tahaly“ s bronzovými Ostravankami 32:30, ale nakonec Slezankám podlehly. Kadetky jihlavské „Demlovky“ obsadily 12. příčku.

All stars turnajovou šestku tvořily: Vendula Straková, Anička Širůčková, Romana Staňková (všechny KP Brno juniorky A), Bára Valtrová, Veronika Nálezková (SG Brno) a Jana Rumpálová (TJ Mittal Ostrava juniorky). Hráčskou osobností turnaje byla vyhlášena Pavla Vincourová z vítězného družstva.

„Rozhodně to byl jeden z úspěšnějších ročníků. Nejen kvalitou hry, protože výkony všech děvčat opravdu zaslouží uznání, ale i díky počasí. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na letošním ročníku podíleli,“ shrnul pořadatel Karel Hofman, který už se těší na příští rok, kdy bude tradiční srpnový turnaj „plnoletý“.