TŘEMOŠNÁ - SK JIHLAVA 0:2

Žádná krásná podívaná to tedy nebyla, ale hosté se o dva líbivé a hlavně gólové okamžiky postarali, a to bylo to nejdůležitější. „Dnešní zápas nebyl o hokejbale, šlo o urputný boj po celém hřišti. Pro nás jsou důležité tři body, nic víc. Je potřeba si uvědomit, že ne všechny zápasy v první lize vyhrajeme hokejbalově, občas bude potřeba utkání od začátku do konce ubojovat,“ hodnotí kouč Jihlavy Lukáš Staněk.

Branky a nahrávky: 21. Fejt (Habermann), 45. Střecha (Danko, Brázda). Střely: 31:37. Vyloučení: 4:1. Bez využití. Rozhodčí: Pečený, Bačo. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1. SK Jihlava: Koch F. – Koch J., Vávrů, Jiskra, Habermann,- Brázda, Střecha, Danko, Matějka, Fejt, Hlavatý, Růžička, Král, Koudelka

J. HRADEC - SK JIHLAVA 2:4

Do vedení šli sice domácí, ale závěr prvního dějství patřil výběru SK, který čtyřmi góly skóre parádně obrátil. A to stačilo. Hradečtí v poslední části snížili, ale pak se o šanci bodovat připravili sami svou nedisciplinovaností a zbytečnými debatami s rozhodčími. To hosté kvitovali, protože vítězný výsledek bez potíží ubráili.

„Jak už se bohužel stává pravidlem, začátek zápasu jsme nezachytili a lacinými chybami pustili soupeře zbytečně do vedení. Na konci třetiny nám to naštěstí napadalo a vedení už jsme dokázali po zbytek zápasu udržet. To, co se dělo ve třetí třetině, už jsem dlouho neviděl,“ kroutil hlavou Lukáš Staněk nad sprškou nadávek směrem k rozhodčím.

Branky: 9. Miláček (Plášil), 31. Slanina (Mátl) – 11. Brázda (Habermann), 11. Matějka (Střecha, Danko), 13. Střecha (Smutný), 14. Danko (Růžička). Střely: 32:26. Vyloučení: 13:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Musil, Daněk. Třetiny 1:4, 0:0, 1:0. SK Jihlava: Humlíček (F. Koch) – J. Koch, Jiskra, Habermann, Gregor - Brázda, Střecha, Smutný, Danko, Matějka, Hlavatý, Růžička, Vávrů

1. Karviná 6 5 0 1 0 39:16 16
2. SK Jihlava 6 5 0 0 1 30:10 15
3. Polička 6 5 0 0 1 21:7 15
4. Dobřany 7 3 2 0 2 15:13 13
5. Opava 6 4 0 0 2 17:11 12
6. Přelouč 5 3 1 0 1 19:15 11
7. N. Strašecí 6 3 0 2 1 17:17 11
8. Prachatice 6 3 0 0 3 16:14 9