I. LIGA ŽEN

FBŠ JIHLAVA– DOBRUŠKA 1:3

Mnohem lépe začal čtvrtý tým tabulky. Hned první střela z hole Vávrové skončila za zády Miksové. Pak se skóre dlouho nehýbalo, než takřka se sirénou vyrovnala Přibylová.

Prostřední část byla hodně bojovaná a hráčky FBŠ v ní pohrdly přesilovou hrou.

A to je nakonec mrzelo, protože v závěrečném dějství o bodový zisk přišly. Dobruška se dostala v 52. minutě do vedení, to se z mezikruží prosadila Peterová. Vítěznou pojistku pak v závěru přidala Poláčková, která se nejlépe zorientovala po závaru před brankou Miksové.

Branky a nahrávky: 20. Přibylová (Pertlíková) – 3. Vávrová (Peterová), 52. Peterová, 58. Poláčková (Bašová). Rozhodčí: Teska – Hofhansl. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Střely na branku: 16:43. Třetiny 1:1, 0:0, 2:0. FBŠ Jihlava: Miksová – Šánová, Hadrabová, Przeczková, Jandová, Přiylová, Šťastná, Váňová, Ušáková, Dvořáková, Lisová, Petrlíková, Trávníková.

Dohrávka 15. kola: Dobruška – Šitbořice 8:10.

1. Bulldogs Brno 16 13 1 0 2 118:53 41
2. Vsetín 16 11 0 0 5 98:74 33
3. Šitbořice 16 9 0 2 5 121:112 29
4. Dobruška 16 8 0 1 7 78:73 25
5. Hr. Králové 16 7 1 0 8 88:91 23
6. SK JIHLAVA 15 6 0 0 9 106:82 18
7. V. Mýto 15 5 1 0 9 82:94 17
8. FBŠ JIHLAVA 16 1 0 0 15 34:146 3

Program příštích kol – sobota: V. Mýto – Hr. Králové, Dobruška – Vsetín, Bulldogs Brno – SK Jihlava, Šitbořice – FBŠ Jihlava. Neděle: Vsetín – V. Mýto, FBŠ Jihlava – Bulldogs Brno (10.00), SK Jihlava – Dobruška (11.30), Hr. Králové – Šitbořice.