I. LIGA ŽEN
SK JIHLAVA – FBŠ JIHLAVA 11:2
Stává se již tradicí, že souboj o krajské město bývá záležitostí výběru SK. A nejinak tomu bylo i v sobotu. Papírový favorit oproti minulým derby, ve kterých pouštěl hráčky FBŠ do vedení, tentokrát neponechal nic náhodě a dvěma góly z 3. minuty dal zápasu jasný ráz. Po první třetině to bylo už o čtyři góly, a hostujícím florbalistkám se povedlo poprvé skórovat až za stavu 6:0 pro domácí. Těm to navíc střílelo, takže se zrodila další debakl pro FBŠ. A to nebylo o víkendu zdaleka vše!

Branky: 3. Mácová, 3. Fidrmucová, 10. Pavlicová, 19. Běhounková, 26. Pavlicová, 28. Rozehnalová, 38. Sedláčková, 42. Rozehnalová, 43. Syslová, 44. Mácová, 58. Svobodová - 29. Jandová, 36. Trávníková. Rozhodčí: Štolc – Pech. Bez vyloučení. Třetiny 4:0, 3:2, 4:0. SK Jihlava: Nováčková - Rozehnalová, Svobodová, Soukupová, Bednářová, Slavíková, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Běhounková, Syslová, Kacetlová. FBŠ Jihlava: Topičová - Šánová, Jandová, Hadrbová, Korešová, Pokorná, Chvátalová, Váňová, Przeczková, Plánková, Trávníková, Provazníková.

Za volant usedli opilí, přišli tak o své řidičáky

SK JIHLAVA – ŠITBOŘICE 6:8
Navázat na vítězné derby se hráčkám SK nepovedlo. Po vyrovnané první třetině totiž přišel kolaps ve druhé. Ačkoliv domácí tým skóroval třikrát, Šitbořicím se povedlo překonat brankářku Jihlavy šestkrát. Marné pak bylo dobývání hostující svatyně v závěrečné části.

Branky: 12. Pavlicová, 26. Sedláčková, 32. Pavlicová, 33. Bednářová, 44. Rychlá, 49. Sedláčková - 4. Jahodová, 22. Pražáková, 25. Jahodová, 31. Martincová, 32. Slezáková, 33. Manová, 40. Jahodová, 46. Jahodová. Rozhodčí: Urbánek – Pazderník. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 25. Třetiny 1:1, 3:6, 2:1. SK Jihlava: Nováčková - Rozehnalová, Svobodová, Soukupová, Bednářová, Boháčková, Slavíková, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Pálková, Běhounková, Syslová, Kacetlová.

BULLDOGS BRNO – FBŠ JIHLAVA 20:0
Tady nebylo co řešit. První Brno si s poslední Jihlavou hrálo jako kočka s myší. Improvizovaná sestava FBŠ od prvních minut nestíhala a jen se bránila. Lídr soutěže ale i tak bez potíží nacházel skulinky v defenzivě hostujícího celku, který po dvou třetinách prohrával o deset branek. A kalich hořkosti si vypil v té poslední, ve které si florbalistky Bulldogs pošmákli. Dalších deset tref znamenalo potupnou porážku!

Hráči A týmu Dukly Jihlava se složili na vánoční dárek pro dětskou JIP Nemocnice Jihlava.
Hráči hokejové Dukly obdarovali děti v nemocnici

Branky: 1. Štěrbová, 4. Detková, 10. Štěrbová, 10. Honcová, 12. Honcová, 21. Žáková, 30. Obrovská, 31. Žáková, 38. Zamazalová, 40. Ďurišová, 43. Žáková, 48. Dostálová, 48. Domonkosová, 49. Némethová, 50. Honcová, 51. Detková, 55. Domonkosová, 56. Dostálová, 56. Domonkosová, 57. Pevná. Rozhodčí: Obalil – Pivoda. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 73. Třetiny 5:0, 5:0, 10:0. FBŠ Jihlava: Miksová - Šánová, Horská, Veselá, Chvátalová, Asfourová, Prouzová, Váňová, Šmýdová, Trávníková, Vomelová.

1. Bulldogs Brno 14 11 1 0 2 103:48 35
2. Vsetín 14 9 0 0 5 77:67 27
3. Šitbořice 14 8 0 2 4 106:98 26
4. Hr. Králové 14 7 1 0 6 84:76 23
5. Dobruška 14 7 0 1 6 67:62 22
6. V. Mýto 14 5 1 0 8 79:86 17
7. SK JIHLAVA 14 5 0 0 9 98:80 15
8. FBŠ JIHLAVA 14 1 0 0 13 31:128 3

Místo vraždy ulice Slavíčkova u křižovatky se Sokolovskou ulicí.