SK JIHLAVA – HR. KRÁLOVÉ 8:2

Domácí celek měl skvělý nástup. Sedláčková skórovala hned v první minutě, ale úvodní část byla nakonec celkem vyrovnaná, a SK nakonec vedl o gól. Rozhodlo až prostřední dějství,v němž tým trenérky Horníčkové zasadil během sedmi minut čtyři údery, a bylo po Hradci. Závěr zápasu si florbalistky Jihlavy zkušeně pohlídaly a na úvod tak mohly slavit tři body.

Branky a nahrávky: 1. Sedláčková (Svobodová), 9. Svobodová (Michaela Obselková), 10. Fidrmucová (Rychlá), 22. Pavlicová (Kacetlová), 22. Běhounková (Pálková), 25. Pavlicová (Svobodová), 27. Bednářová (Slavíková), 51. Bednářová (Fidrmucová) – 3. Dohnalová, 14. Buchalová (Miholová). Rozhodčí: Beránek – Přibyl. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Diváci: 58. Třetiny 3:2, 4:0, 1:0. SK Jihlava: Frühbauerová (Obselková) – Svobodová, Bednářová, Slavíková, Jandátová, Mácová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Nováčková, Pálková, Rozehnalová, Běhounková, Kacetlová.

VSETÍN – FBŠ JIHLAVA 15:2

Okleštěná sestava FBŠ Jihlava možná ve skrytu duše doufala, že to nebude další ostudná porážka, ale Vsetín si chtěl první mač v Novém roce náležitě užít. Po první třetině už měl pětibrankový náskok, který s přibývajícím časem dál narůstal. Hostující celek nestíhal a debaklu přítrž neučil. Ačkoliv se v druhé části prosadilo duo Přibylová, Hadrabová, byla premiéra v jasné režii s chutí hrajícího výběru Vsetína.

Branky a nahrávky: 10. Seevaldová (Martinková), 11. Urbášková, 15. Hnátková (Marečková), 15. Seevaldová (Goláňová), 17. Jašková (Marečková), 18. Urbášková, 27. Goláňová (Martinková), 29. Šobáňová (Strnadová), 31. Seevaldová (Jakubkovičová), 31. Šobáňová (Sedláčková), 34. Martinková (Goláňová), 43. Urbášková (Šobáňová), 45. Maštalířová, 46. Strnadová (Šobáňová), 51. Sedláčková (Strnadová) – 25. Přibylová (Przeczková), 40. Hadrabová (Trávníková). Rozhodčí: Lukáš – Otruba. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 52. Třetiny 6:0, 5:2, 4:0. FBŠ Jihlava: Miksová (Holemářová) – Šánová, Hadrbová, Přibylová, Prouzová, Przecková, Petrlíková, Trávníková.

Ostatní výsledky – 15. kolo: Bulldogs Brno – Vysoké Mýto 8:3, Dobruška – Šitbořice (odložno na 13. 1.). 16. kolo: Vsetín – Šitbořice 6:5, Bulldogs Brno – Hradec Králové 7:2, Dobruška – FBŠ Jihlava (odloženo na 14. 1.), SK Jihlava – Vysoké Mýto (odloženo na 1. 4.).

1. Bulldogs Brno 16 13 1 0 2 118:53 41
2. Vsetín 16 11 0 0 5 98:74 33
3. Šitbořice 15 8 0 2 5 111:104 26
4. Hr. Králové 16 7 1 0 8 88:91 23
5. Dobruška 14 7 0 1 6 67:62 22
6. SK JIHLAVA 15 6 0 0 9 106:82 18
7. V. Mýto 15 5 1 0 9 82:94 17
8. FBŠ JIHLAVA 15 1 0 0 14 33:143 3