I. LIGA ŽEN

SK JIHLAVA – VSETÍN 4:5P

Domácí výběr neměl zápas vůbec dobře rozehraný a dlouho to vypadalo, že se všechny body budou stěhovat do Vsetína. Ten totiž po padesáti minutách hry vedl 4:1! Až pak začal dominovat a hlavně dávat góly celek SK, který si díky Běhounkové, Bednářové a Vaněčková v posledních čtyřech minutách vynutil prodloužení! To bohužel zvládl lépe Vsetín.

„Když pomineme poslední desetiminutovku druhé třetiny a začátek třetí, kdy jsme ztratily koncentraci a inkasovaly, odehrály jsme kvalitní utkání. Bohužel nás velmi trápila koncovka, kdy jsme si dokázaly šance vytvořit, ale bez odměny. Holky moc chválím za předvedený výkon a především zodpovědný přístup v závěru třetí třetiny,“ hodnotí trenérka SK Andrea Urbanová.

Branky: 17. Syslová, 57. Běhounková, 59. Bednářová, 60. Vaněčková – 17. a 27. Šobáňová, 41. Martinková, 50. a 65. Urbášková. Rozhodčí: Urbánek – Pazderník. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 32. Třetiny 1:1, 0:1, 3:2.

SK JIHLAVA – TŘINEC 7:11

Po první dvacetiminutovce už takřka nebylo o co hrát! Jihlavské hráčky nedělní mač v úvodu nezvládly, hlavně prvních deset minut, které prohrály 0:4! Třinec byl naopak v ráži a v navyšování skóre pokračoval i po změně stran, takže po 40. minutách to bylo 3:9. Až v závěrečné části začaly úřadovat domácí florbalistky, které debakl čtyřmi góly zmírnily.
„Pomineme-li katastrofální vstup do zápasu a opět již několikrát zmiňovanou koncovku, tak musím holky pochválit. I za nepříznivého stavu a neustálého tlaku soupeřek dokázaly ze sebe vydat maximum a v závěru výsledek upravit,“ komentuje Andrea Urbanová.

Branky: 12. a 54. Vaněčková, 16. a 33. Syslová, 52. vlastní Nogawczyková, 52. Bednářová, 60. Svobodová – 2. a 20. Skalíková, 2. a 10. Martynková, 9. Adéla Šibrová, 17., 34. a 42. Šibrová, 23. a 48. Mišúnová, 40. Havlová. Rozhodčí: Janda – Máca. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 28. Třetiny 2:6, 1:3, 4:2. SK Jihlava: Miksová – Svobodová, Soukupová, Bednářová, Součková, Korešová, Váňová, Syslová, Mácová, Sedláčková, Boháčková, Kastnerová, Rozehnalová, Cempírková, Rozehnalová, Běhounková, Vaněčková.