I. LIGA JUNIOREK – OSMIFINÁLE

FBŠ JIHLAVA – BOHEMIANS 3:1

(stav série 1:0)

První třetina zápasu byla opatrná a branku nepřinesla. V té druhé už to byla otevřenější partie. Do vedení se dostaly Pražanky, ovšem to Jihlavu nesrazilo. O důležité vyrovnání se postaral Ficová. Velká bitva gradovala a nakonec se překlopil jazýček vah na stranu FBŠ. Deset minut před koncem skóre otočila Lisová, a razítko na výhru obtiskla třetí brankou v samotném závěru Šmahelová.

Branky a nahrávky: 36. Ficová (Seemannová), 50. Lisová (Klusáková), 59. Šmahelová – 29. Anh Vu Hong (Pilarská). Rozhodčí: Urbánek – Podařil. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 55. Třetiny 0:0, 1:1, 2:0.

BOHEMIANS – FBŠ JIHLAVA 2:4

(konečný stav série 0:2)

I v Praze to byly nervy a Jihlava musela otáčet nepříznivý stav. Jednobrankové manko smazala Klusáková, a v prostředí části zadělaly na úspěšné tažení Seemannová s Kittlerovou. Bohemka sice v poslední třetině snížila, ale to bylo vše. Seemannová potvrdila čtvrtou brankou svého týmu!

Branky a nahrávky: 12. Anh Vu Hong, 42. Plavcová – 18. Klusáková, 28. Seemannová (Šulová), 32, Kittlerová (Křemelová), 52. Seemannová (Lisová). Rozhodčí: Kokeš – Strnad. Bez vyloučení. Diváci: 28. Třetiny 1:1, 0:2, 1:1. FBŠ Jihlava: Holemářová – Kittlerová, Ficová, Seemannová, Šmahelová, Ušáková, Šoulová, Křemelová, Brossová, Lisová, Klusáková, Kotačková, Uchytilová, Petrlíková.

Ostatní výsledky osmifinále: Florbalová akademie MB – Židenice 5:4 a 1:2 (stav série 1:1), Ostrava – Hradec Králové 12:1 a 9:8 (stav série 2:0).