V Okříškách začali lépe hosté, kteří již na konci první minuty šli do vedení. Hráči SLZY měli dostatek příležitostí skóre otočit, ale v devatenácté minutě skórovali znovu Flyers.

Stejným skóre 2:0 vyhráli Jihlavané i druhou třetinu. Okříškám se podařilo alespoň kosmeticky upravit první domácí porážku v sezoně až v předposlední minutě duelu.

Hokejbalisté SK se střetli doma se silnými Sudoměřicemi a museli se hodně otáčet, aby udrželi letošní neporazitelnost.

Pelhřimovští florbalisté rozstříleli Ostravu, naopak Snipers v Opavě vysoko padli.
Florbalisté Spartaku opět vyhráli, kouč přesto láteřil. Snipers schytali debakl

Skóre sice otevřel jihlavský Jan Střecha, jenže soupeř stav otočil. Po vyrovnání Petr Krále ve čtyřiadvacáté minutě se již diváci další branky nedočkali a rozhodnout musela samostatná střílení. V nich byl úspěšný pouze domácí Zbyněk Zápotočný, který tak přidal SK druhý bonusový bod.

V neděli již Sudoměřice v dohrávce proti Flyers tolik nekousaly a padly jasně 0:6. Flyers tak nyní mají v čele tabulky čtyřbodový náskok na SK při výhodě jednoho utkání navíc.

Snížit manko na lídra bude moci městský rival ve vzájemném zápase. Sobotní derby začíná ve 13.30 hodin na hřišti pod autobusovým nádražím. Okříšky mají tento víkend volno.

Víkendové výsledky: Okříšky - Flyers 1:4, Bulldogs Brno B - Zohor 1:6, SK Jihlava - Sudoměřice 3:2 ss, Hodonín - Eagles Brno 6:2, Flyers - Sudoměřice 6:0.