Druhé semifinálové utkání mezi Devils Třebíč a též účastníkem druhé ligy Boca Chotěboř bylo také dramatické. Účastník Krajského přeboru ještě necelé dvě minuty před koncem vedl 1:0, ale favorit z celostátní soutěže ve strhujícím závěru vyrovnal a opět došlo na pokutové kopy. Penaltovou loterii zvládl lépe tentokrát favorit z Chotěboře.

Náčelník štábu 22. základny vrtulníkového letectva AČR plukovník Alois Matýzka.
Letecká základna shání piloty i vojáky do zálohy

Utkání o třetí místo turnaje bylo jasnou záležitostí Havlíčkova Brodu, který třebíčské Devils přehrál. Finále nabídlo oboustranně vyrovnanou partii. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, oba aktéři předváděli vynikající futsal a výsledek byl stále na vážkách. Nejdříve vedla Chotěboř 2:0. Hráčům z Třebíče se podařilo ve druhém poločase vyrovnat a tři minuty před koncem dokonat obrat.

Vítěz Krajského poháru Vysočiny postupuje do celostátní soutěže o pohár předsedy FAČR. „Může se stát, že k nám zavítá celek velmi zvučného jména jako Sparta, Slavie, Plzeň, Teplice, Chrudim, Brno, Baník. Přeji fanouškům, aby se zde v Třebíči objevil co nejlukrativnější soupeř,“ nechal se slyšet předseda krajského futsalového svazu Zdeněk Petr.

Výsledky finálové skupiny KKF Vysočina o pohár FAČR
1. semifinále: Pramen Havlíčkův Brod – Orchestrion 3:3 (1:1), 1:2 penalty, branky: Plichta 2, K. Svoboda – P. Chalupa, Palát, Ošmera, rozhodující penalta: P. Chalupa.

2. semifinále: Boca Chotěboř - Devils Třebíč 1:1 (0:1), 4:3 na penalty, branky: Prchal – Chládek, rozhodující penalta: Bělovský.

Utkání o 3. místo: Pramen Havlíčkův Brod - Devils Třebíč 9:4 (4:0), branky: M. Svoboda 3, Plichta 2, L. Peřina, Zelenka, Beránek, Martínek – P. Chládek 2, Míča 2.

Finále: Boca Chotěboř - Orchestrion 2:3 (1:0), branky: P. Novotný 2 – P. Ošmera, P. Chalupa, A. Palát.