Gladiators tak mají po dvou kolech plný počet bodů a soutěž slibně rozehranou.

S tradičním finalistou posledních ročníků Czech Bowlu začali domácí slibně a hned první útok proměnili v touchdown. Poté ale i Steelers začali ukazovat svůj um a na trávníku jihlavského stadionu se odehrávala parádní fotbalová bitva.

Přerov Mammoths (v bílém) vs. Vysočina Gladiators, ilustrační foto.
Povedený vstup do sezony. Gladiators se poločas zahřívali, potom přehráli Mamuty

Gladiátorům fungovala dobře stejně jako v Přerově spolupráce dua Hazlett - Beran. Více než zdárně jim sekundoval Jan Dunovský, který položil čtyři touchdowny, a zvláště ten druhý po osmdesátimetrovém běhu byl opravdu luxusní.

Vysočina se sice dostala do vedení 26:10, ale v poslední čtvrtině se Steelers dotáhli na rozdíl jednoho touchdownu. Až v předposlední minutě Glads odpor ostravských fotbalistů definitivně zlomili posledními sedmi body.

Momentky z krásné bitvy najdete v naší fotogalerii.