I. LIGA MUŽŮ

JUNGLE FEVER KLADNO – SK JIHLAVA 7:4

Jihlavští hned v úvodu přišli o zraněného gólmana Humlíčka, kterého nahradil Koch. Ten ale v první třetině nájezdům Kladenských odolal. A z ničeho nic pak udeřil v závěru třetiny jeho spoluhráč z útoku Střecha – 0:1! Jenže nadějný výsledek dlouho nevydržel. V prostředním dějství se strhla lavina tří branek Kladna, kterému stačilo na tuto porci pouhých 81 vteřin! Hráči SK pak inkasovali počtvrté, a zdálo se být rozhodnuto. Jihlavský výběr v poslední části sice zadělal na drama a snížil na rozdíl jediné branky, ale závěrečný tlak zhatilo vyloučení, které dokázali domácí potrestat. A v power-play pak korunovali svou výhru další brankou.

„Do konce základní části scházejí tři zápasy a naším cílem je jednoznačně se udržet mezi prvními čtyřmi týmy a vyhnout se tak osmifinále. S podobnými výkony ale na to můžeme zapomenout,“ uvedl trenér Jihlavy Lukáš Staněk.

Branky a nahrávky: 20. Sýkora ml. (Sýkora), 21. Schnaubelt (Čermák, Gengel), 21. Gengel (Kosina, Sýkora), 29. Schnaubelt (Sýkora), 34. Kosina (Sýkora ml.), 44. Schnaubelt (Kosina), 45. Schnaubelt – 15. Střecha (Danko), 34. Javorka (Danko, Blaško), 38. Střecha (Danko, Javorka), 40. Jobák (Danko, Blaško). Rozhodčí: Prudík, Volkán. Střely na branku: 34:23. Vyloučení: 11:8. Využití: 1:3. Třetiny 0:1, 4:0, 3:3. SK Jihlava: Humlíček (3. F. Koch) – Jiskra, Vávrů, Blaško, Homola, J. Koch – Matějka, Danko, Střecha, Jobák, Brázda, Javorka, Fejt, Bohatý, Růžička.