Zcela rozdílné průběhy nabídly úvodní dva finálové zápasy v Sudoměřicích.

V tom prvním vládly emoce a v hlavní roli byli především rozhodčí duelu. A také domácí střelci, kteří SK vyprovodili s debaklem 7:1.

Připomeňte si rozhodující semifinálový zápas SK s Hodonínem:

Zdroj: Deník/Karel Líbal

Nedělní střetnutí bylo naprosto odlišné. Na jedinou branku se čekalo až do třetího dějství. Přesnou střelou se o ni postaral jihlavský Pošvic, který tak trefil nerozhodný stav po dvou duelech. „Do Jihlavy přivážíme dobře rozehranou sérii,“ pochvaloval si trneér SK Lukáš Staněk. „Jsem rád, že jsme se po sobotní prohře oklepali a v neděli předvedli velmi dobrý a především zodpovědný výkon. Věřím, že na tento výkon navážeme také před domácími fanoušky.“

Finále pokračuje v sobotu a v neděli na hřišti pod autobusovým nádražím vždy od čtrnácti hodin.

SK Sudoměřice – SK Jihlava 7:1
Branka SK: 13. Blaško (Střecha). Rozhodčí: Kralovič, Hozák. Vyloučení: 12:9, navíc Toman 5 + OK - Humlíček, Habermann oba 5 + OK. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 3:0, 3:0. Diváci: 150.
SK Sudoměřice – SK Jihlava 0:1
Branka SK: 39. Pošvic (Střecha, Zeman). Rozhodčí: Vokurka, Liška. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1. Diváci: 150.
SK Jihlava: Humlíček - Blaško, Harasim, Mareš, Peschout, Vávrů, Habermann – Ileček, Hlavatý, Střecha – Bohatý, Maštera, Pošvic – Zápotočný, Zeman, Král – Bína, Růžička.