Jihlavské florbalistky získaly ze čtyř zápasů tři body

Jihlava, Dolní Cerekev – Prvoligové florbalistky z Jihlavy sehrály o víkendu další zápasy základní části. Výběr SK se po porážce na hřišti vedoucího Bulldogs zahojil domácí výhrou nad Dobruškou. Poslední tým tabulky FBŠ nestačil na Šitbořice, poté pořádně potrápil lídra z Brna.

25.1.2018

Florbalistky SK Jihlava prohrály s Brnem a zvítězily nad Dobruškou. Tereza Sedláčková (uprostřed) se střelecky prosadila jednou.Foto: Foto: Jan Černo

I. LIGA ŽEN
BULLDOGS BRNO– SK JIHLAVA 9:3
Hostující výběr se chystal lídra soutěže překvapit, jenže v první části ho zradila koncovka. To Brňanky skórovaly dvakrát, a stejný náskok měly i po druhé části, která byla hodně divoká a na obou stranách přinesla tři přesné trefy. Florbalistky SK sice byly dál ve hře, ale poslední dvacetiminutovku vůbec nezvládly, takže si domácí tým v klidu dokráčel pro výhru.

Branky: 9. Štěrbová, 11. Dostálová, 22. Žáková, 26. Žáková, 34. Bachratá, 45. Dostálová, 48. Dostálová, 57. Domonkosová, 58. Dostálová – 23. Sedláčková, 31. Bednářová, 34. Kastnerová. Rozhodčí: Kadlec – Prokeš. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 66. Třetiny 2:0, 3:3, 4:0. SK Jihlava: Obselková (Nováčková) – Bednářová, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Boháčková, Běhounková, Kacetlová.

ŠITBOŘICE– FBŠ JIHLAVA 9:3
Již 3. minuta zápasu mnohé napověděla. Okleštěná sestava z Jihlavy inkasovala dvakrát po sobě, a z tohoto těžkého direktu se už nevzpamatovala. V rousínovské hale byl dlouho jen jeden celek, který skóroval. Hostujícím hráčkám se povedlo protrhnout střeleckou smůlu až za stavu 0:8. Šťastná tím zadělala na svůj rychlý hattrick, kterým alespoň zmírnila porážku svého týmu.

Branky: 3. Drápalová, 3. Baranová, 10. Jahodová, 21. Martincová, 25. Martincová, 28. Halasová, 33. Jahodová, 46. Martincová, 60. Slezáková – 47., 53. a 60. Šťastná. Rozhodčí: Cigl – Havelka. Vyloučení: 0:1 + Michaela Křivánková 5 min. Bez využití. Diváci: 21. Třetiny 3:0, 4:0, 2:3. FBŠ Jihlava: Miksová – Krejčí, Hadrabová, Křivánková, Přibylová, Šťastná, Váňová, Gajdušková, Trávníková.

FBŠ JIHLAVA– BULLDOGS BRNO 2:4
Čekala se kanonáda, místo toho přišlo trápení vedoucího celku soutěže, který měl s outsiderem plné ruce práce. Brno se sice dostalo do tříbrankového trháku, ale Adamová s Markovou ve druhé části zadělali svými přesnými střelami na drama. Celek Bulldogs hrál v křeči, především díky skvělé Miksové, která v brance čarovala. Bohužel její spoluhráčky v poli překvapení nedokonaly. „Povinné“ tři body pojistila Koláčková.

Branky: 27. Adamová, 34. Marková – 5. Pohlodková, 20. Dostálová, 23. Žáková, 57. Koláčková. Rozhodčí: Štolc – Ležák. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 25. Třetiny 0:2, 2:1, 0:1. FBŠ Jihlava: Miksová – Šánová, Hadrabová, Jandová, Přibylová, Křivánková, Dvořáková, Przeczková, Křemelová, Adamová, Trávníková.

SK JIHLAVA – DOBRUŠKA 6:3
Domácím hráčkám vyšel vstup do zápasu. Bednářová rychlé skórovala. Necelé tři minuty utekly i z druhé části a Svobodová zvýšila na 2:0. Jenže vzápětí se prosadila i Dobruška, což se nelíbilo Bednářové, která vrátila svému týmu dvoubrankový náskok. A ten do konce třetiny zůstal, protože na snížení Růžičkové odpověděla bleskově Mácová. Vyrovnaný a bojovný duel na chvilku uklidnila v 51. minutě Kacetlová, která zvýšila na 5:2. Na drama chtěla zadělat Peterová, ale poslední slovo měla jihlavská Fidrmucová.

Branky: 3. Bednářová, 23. Svobodová, 26. Bednářová, 32. Mácová, 51. Kacetlová, 58. Fidrmucová – 23. Vávrová, 31. Růžičková, 54. Peterová. Rozhodčí: Koten – Kučera. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 27. Třetiny 1:0, 3:2, 2:1. SK Jihlava: Nováčková (Obselková) – Svobodová, Bednářová, Nedvědová, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Kacetlová.

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 25 000 Kč Číšníci a servírky číšník/servírka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: - praxi v oboru (není bezpodmínečně nutná), - chuť do práce, - samostatnost , - úvazek plný/zkrácený, , Info: místo, případně čas: 731907222, Hotel U Černého orla, Nám. Zachariáše z Hradce 7, Telč , od 7:00 - 21:00 hod, , Výhody: stravování, ubytování. Pracoviště: Oc skalka s.r.o. - hotel u černého orla, náměstí Zachariáše z Hradce, č.p. 7, 588 56 Telč. Informace: Daniel Čaněk, +420 567 243 222/731 907 222. Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Soustružník v údržbě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Moravské kovárny, a.s., 586 01 Jihlava 1. Informace: Iveta Klukanová, +420 567 120 130. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 000 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech pokojská. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - pracovitost, - pečlivost, - cit pro pořádek , - spolehlivost , - úvazek plný/zkrácený, , Info: místo, případně čas: 731907222, Hotel U Černého orla, Nám. Zachariáše z Hradce 7, Telč , od 7:00 - 21:00 hod, , Výhody: stravování, ubytování. Pracoviště: Oc skalka s.r.o. - hotel u černého orla, náměstí Zachariáše z Hradce, č.p. 7, 588 56 Telč. Informace: Daniel Čaněk, +420 567 243 222/731 907 222. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 15 200 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Kontrolní dělník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - vizuální kontrola opracování vodících průměrů a sedel těles trysek na zařízení OMA (mikroskop, lupa), - čištění a kartáčování těles trysek, - provádění měření a záznamů dle technolog. postupů, , Požadujeme:, - vyučení (v oboru výhodou), - praxe ve strojírenství, - zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, , Nabízíme: , - prac. doba 37,5 hod. týdně , - 5 týdnů dovolené , - dotované stravování , - slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů, permanentky na hokejové zápasy aj. , , Dvousměnný pracovní provoz. , , Odpovědí na tento inzerát a zaslání životopisu poskytujete společnosti MOTORPAL,a.s. své osobní údaje za účelem výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou Vaše osobní údaje v souladu s legislativou o ochraně osobních údajů vymazány.. Pracoviště: Motorpal, a.s., Humpolecká, č.p. 313, 586 01 Jihlava 1. Informace: Kateřina Nesměráková, +420 567 132 560.

Basketbalisté si poradili s ostravskou zónou

Jihlavští florbalisté (v bílém) doma porazili Třebíč B 6:4.
4

OBRAZEM: Florbalisté SK se dočkali prvního vítězství!

Ofenzivní zbraně těžké ráže. Jihlava na závěr podzimu hostí Blanensko

Jihlava – Ještě po sedmém kole se hráči Pivovaru Černá Hora Blanensko vyhřívali na čele Superligy malého fotbalu. Jenže Brno zvládlo utkání, které mělo k dobru, a dostalo se do čela celostátní soutěže. Jeho jihomoravský rival tak musí v neděli od čtyři hodin odpoledne zvládnout duel v Jihlavě, aby se dotáhl na rozdíl jediného bodu.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Jihlava dobře napadala, uznal po derby třebíčský bek Szathmáry

Třebíč – Parádní zápas. Zajímavé utkání před báječnou kulisou téměř tří a půl tisícovek fanoušků nabídlo utkání Třebíče s Jihlavou. Chybělo jen góly. Výkony brankářů a precizní defenzivní hra převážily nad útočnými manévry hráčů. Zvláště třebíčské šiky po předchozích kanonádách měly notně zvlhlý prach, takže hostům stačil k vítězství jediný zásah. „Přišlo mi, jako bychom se proti nim báli hrát,“ netajil třebíčský obránce Šimon Szathmáry.

Nikdy nebývám nervózní, říká mistryně světa Natálie Králová

Telč – Byla to její první zkušenost s takovou akcí, velkou akcí! A jedenáctiletá Natálie Králová se s ní poprala na výsost dobře. Na mistrovství světa v kickboxu získala titul a stříbro!