Jihlavské florbalistky získaly ze čtyř zápasů tři body

Jihlava, Dolní Cerekev – Prvoligové florbalistky z Jihlavy sehrály o víkendu další zápasy základní části. Výběr SK se po porážce na hřišti vedoucího Bulldogs zahojil domácí výhrou nad Dobruškou. Poslední tým tabulky FBŠ nestačil na Šitbořice, poté pořádně potrápil lídra z Brna.

25.1.2018

Florbalistky SK Jihlava prohrály s Brnem a zvítězily nad Dobruškou. Tereza Sedláčková (uprostřed) se střelecky prosadila jednou.Foto: Foto: Jan Černo

I. LIGA ŽEN
BULLDOGS BRNO– SK JIHLAVA 9:3
Hostující výběr se chystal lídra soutěže překvapit, jenže v první části ho zradila koncovka. To Brňanky skórovaly dvakrát, a stejný náskok měly i po druhé části, která byla hodně divoká a na obou stranách přinesla tři přesné trefy. Florbalistky SK sice byly dál ve hře, ale poslední dvacetiminutovku vůbec nezvládly, takže si domácí tým v klidu dokráčel pro výhru.

Branky: 9. Štěrbová, 11. Dostálová, 22. Žáková, 26. Žáková, 34. Bachratá, 45. Dostálová, 48. Dostálová, 57. Domonkosová, 58. Dostálová – 23. Sedláčková, 31. Bednářová, 34. Kastnerová. Rozhodčí: Kadlec – Prokeš. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 66. Třetiny 2:0, 3:3, 4:0. SK Jihlava: Obselková (Nováčková) – Bednářová, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Boháčková, Běhounková, Kacetlová.

ŠITBOŘICE– FBŠ JIHLAVA 9:3
Již 3. minuta zápasu mnohé napověděla. Okleštěná sestava z Jihlavy inkasovala dvakrát po sobě, a z tohoto těžkého direktu se už nevzpamatovala. V rousínovské hale byl dlouho jen jeden celek, který skóroval. Hostujícím hráčkám se povedlo protrhnout střeleckou smůlu až za stavu 0:8. Šťastná tím zadělala na svůj rychlý hattrick, kterým alespoň zmírnila porážku svého týmu.

Branky: 3. Drápalová, 3. Baranová, 10. Jahodová, 21. Martincová, 25. Martincová, 28. Halasová, 33. Jahodová, 46. Martincová, 60. Slezáková – 47., 53. a 60. Šťastná. Rozhodčí: Cigl – Havelka. Vyloučení: 0:1 + Michaela Křivánková 5 min. Bez využití. Diváci: 21. Třetiny 3:0, 4:0, 2:3. FBŠ Jihlava: Miksová – Krejčí, Hadrabová, Křivánková, Přibylová, Šťastná, Váňová, Gajdušková, Trávníková.

FBŠ JIHLAVA– BULLDOGS BRNO 2:4
Čekala se kanonáda, místo toho přišlo trápení vedoucího celku soutěže, který měl s outsiderem plné ruce práce. Brno se sice dostalo do tříbrankového trháku, ale Adamová s Markovou ve druhé části zadělali svými přesnými střelami na drama. Celek Bulldogs hrál v křeči, především díky skvělé Miksové, která v brance čarovala. Bohužel její spoluhráčky v poli překvapení nedokonaly. „Povinné“ tři body pojistila Koláčková.

Branky: 27. Adamová, 34. Marková – 5. Pohlodková, 20. Dostálová, 23. Žáková, 57. Koláčková. Rozhodčí: Štolc – Ležák. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 25. Třetiny 0:2, 2:1, 0:1. FBŠ Jihlava: Miksová – Šánová, Hadrabová, Jandová, Přibylová, Křivánková, Dvořáková, Przeczková, Křemelová, Adamová, Trávníková.

SK JIHLAVA – DOBRUŠKA 6:3
Domácím hráčkám vyšel vstup do zápasu. Bednářová rychlé skórovala. Necelé tři minuty utekly i z druhé části a Svobodová zvýšila na 2:0. Jenže vzápětí se prosadila i Dobruška, což se nelíbilo Bednářové, která vrátila svému týmu dvoubrankový náskok. A ten do konce třetiny zůstal, protože na snížení Růžičkové odpověděla bleskově Mácová. Vyrovnaný a bojovný duel na chvilku uklidnila v 51. minutě Kacetlová, která zvýšila na 5:2. Na drama chtěla zadělat Peterová, ale poslední slovo měla jihlavská Fidrmucová.

Branky: 3. Bednářová, 23. Svobodová, 26. Bednářová, 32. Mácová, 51. Kacetlová, 58. Fidrmucová – 23. Vávrová, 31. Růžičková, 54. Peterová. Rozhodčí: Koten – Kučera. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 27. Třetiny 1:0, 3:2, 2:1. SK Jihlava: Nováčková (Obselková) – Svobodová, Bednářová, Nedvědová, Jandátová, Mácová, Fidrmucová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Češková, Kacetlová.

25.1.2018 VSTUP DO DISKUSE

V Lukách nad Jihlavou strávilo nedělní odpoledne mnoho příznivců zimních sportů, často přijely na sjezdovku celé rodiny.
6

Víkend si lyžaři užili. I v Lukách nad Jihlavou

Javořice 365.

Vysočina je skvělým krajem pro sport i relaxaci

Vandal večer posprejoval obchodní centrum

Jihlava – Dosud neznámý pachatel v pozdních čtvrtečních hodinách posprejoval na několika místech budovu obchodního centra v Hradební ulici v krajském městě. Podle informací poskytnutých od policie se tak stalo mezi sedmou a desátou hodinou večerní.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

Senzace! Nadšení jihlavští bojovníci skolili favorizovanou Slavii

Jihlava – Parádní premiéra. První zápas jarní části nejvyšší fotbalové soutěže zvládli hráči Vysočiny na jedničku. Na těžkém terénu za stálého sněžení zdolali obhájce mistrovské trofeje, pražskou Slavii, gólem Pavla Dvořáka 1:0 a opustili poslední příčku tabulky.