„Tohoto titulu si vážím stejně, jako když jsem ho získal poprvé,“ uvedl šťastný vítěz na slavnostním vyhlášení na Folimance.

Letošní rok znovu patří mezi ty skvělé. Jihlavský obr sice po kontroverzním rozhodnutí rozhodčích přišel o medaili na mistrovství světa v Baku, ale potřetí v kariéře ovládl mistrovství Evropy. K tomu přidal ještě zlato na Grand Prix v mexickém Cancúnu, druhý byl na grandslamu v Abú Zabí a třetí na turnaji stejné kategorie v Paříži.

Podle očekávání skončil na druhém místě olomoucký David Klammert a čtvrtou příčku ukořistil odchovanec žďárského juda David Pulkrábek.

Absolutní pořadí: 1. Lukáš Krpálek, 2. David Klammert, 3. Renata Zachová, 4. David Pulkrábek, 5. Pavel Petřikov, 6. Martin Bezděk.

Utkání 15. kola Fotbalové národní ligy mezi FC Vysočina Jihlava a FK Ústí nad Labem.