Jihlavané ovládli hodnocení klubů na MČR již šestý rok po sobě. „Letos se zúčastnilo nejvíce klubů v historii,“ prozradil hlavní trenér Kickbox Klub Reborn Josef Bílek.

V této konkurenci se pětadvacítka jeho svěřenců neztratila. Naopak. Jejich výsledná sbírka je impozantní. „Vybojovali jsme dvacet zlatých, šestnáct stříbrných a dvanáct bronzových medailí,“ hlásil pyšně Bílek.

Zlaté poháry a další medaile brali v hlavním městě i bojovníci z oddílu Wu-shu Pelhřimov. Šest jeho členů pod vedením trenéra Martina Dvořáka si počínalo rovněž velmi zdatně. „Získali jsme jedenáct medailí. Čtyři zlaté, šest stříbrných a jednu bronzovou,“ vypočítal kouč. Tato sbírka znamenala pro pelhřimovský oddíl konečné sedmé místo v hodnocení klubů.

Na MČR 2023 v kickboxu vybojovali zástupci Wu-shu Pelhřimov jedenáct medailí, z toho čtyři zlaté. V hodnocení klubů skončili na sedmém místě z osmačtyřiceti.Na MČR 2023 v kickboxu vybojovali zástupci Wu-shu Pelhřimov jedenáct medailí, z toho čtyři zlaté. V hodnocení klubů skončili na sedmém místě z osmačtyřiceti.Zdroj: se svolením Petra Vaculína