SK JIHLAVA – TŘEBÍČ B 6:4

Domácím se povedla první část. Hned první vážnější situaci dotáhl do zdárného konce Vyskočil, na 2:0 zvýšil po individuální akci M. Beránek.

Druhá část byla divočejší, protože Třebíč brzy snížila, ale J. Beránek vzápětí vrátil svým barvám dvoubrankový náskok. Ten mohl narůst, jenže tentýž hráč po půlhodině pohrdl trestným střílením. A za necelé dvě minuty to bylo jen o gól, protože skóroval třebíčský Nestrojil. Jihlavští si ale pomohli přesilovou hrou. Těsně před vypršením trestu hostujícího Benáčka udeřil Mikeš. Rezerva Třebíče ale bojovala, takže do šaten se díky Salákovi šlo za stavu 4:3 pro SK.

Poslední dějství opět přineslo spoustu šancí. Udeřit dokázal až domácí Mikeš, který zakončil povedenou kombinaci své lajny. Třebíč se snažila o snížení a v závěru ji svitla naděje, když Cacka překonal Kelbler. Jihlavané si ale první výhru v sezoně vzít nenechali, pojistil ji Jan Beránek.

Branky: 6. Vyskočil, 15. M. Beránek, 24. a 58. J. Beránek, 35. a 47. Mikeš - 23. Benáček, 32. Nestrojil, 37. Salák, 56. Kelbler. Rozhodčí: Štolc – Přibyl. Vyloučení: 2:3, navíc Nestrojil (Třebíč) 5 min. Využití: 1:2. Diváci: 77. Třetiny: 2:0, 2:3, 2:1. SK Jihlava: Cacek (Navrkal) - Klimeš, Kružík, Žaloudek, Procházka, Rezler, Trojan, Vyskočil, Rous, M. Beránek, Škurla, Kasalý, Štěpánek, J. Beránek, Strejček, Mikeš.

Oba druholigové zápasy byly v režii favoritů. Jihlavské stolní tenistky doma vyhrály jen tři zápa