I. LIGA JUNIOREK

FBŠ JIHLAVA– FLORBALOVÁ AK. MB 11:6

Domácí výběr se uklidnil brzkými dvěma trefami a v divoké druhé třetině zadělal na jasnou výhru dalšími šesti zásahy! Mladá Boleslav držela krok jen v třetí části, která nabídla na obou stranách po třech gólech, ale to na bodovém zisku Jihlavy nic nezměnilo.

„Měli jsme dobrý vstup do utkání a to určilo další vývoj. Celkem bez obtíží jsme si došli pro zasloužené vítězství. Trochu mě mrzí výpadky v obraně, ale celkově musí holky pochválit. Byli jsme dlouho hladoví a dnes (v sobotu – pozn. red.) jsme si to užili,“ hodnotí trenér vítězného celku Michal Peterka.

Branky: 2. Seemannová, 5. Moravcová, 22. Brossová, 23. Boudná, 26. Šmahelová, 29. Bícová, 31. Boudná, 36. Seemannová, 52. Brossová, 53. Moravcová, 54. Brossová – 23. Kábrtová, 36. Čermáková, 37. Jirková, 47. Jirková, 57. Čermáková, 58. Doležálková. Rozhodčí: Štolc – Stejskal. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Třetiny: 2:0, 6:3, 3:3.

FBŠ JIHLAVA – LIBEREC 4:1

Stejně jako den předtím se jako první prosadila jihlavská Seemannová. Stejná hráčka udeřila i po změně stran, a když Moravcová přidala třetí úspěch, bylo zaděláno na další body. Ty v závěrečném dějství potvrdila Seemannová, která tím zkompletovala hattrick. Jen škoda, že Vančurová přišla v závěru o čisté konto.

„Dnes (v neděli – pozn. red.) jsme předvedli dominantní a koncentrovaný výkon celých 60 minut. Kdybychom o trochu lépe řešili brankové situace, tak by rozdíl byl větší a závěr klidnější. Děkujeme našim fanouškům za podporu,“ komentuje Michal Peterka.

Branky: 5. Seemannová, 27. Seemannová, 33. Moravcová, 45. Seemannová – 59. Rondošová. Rozhodčí: Janda – Novák. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 19. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:1. FBŠ Jihlava: Vančurová – Seemannová, Boudná, Šmahelová, Šulová, Dolejší, Běhounková, Kotačková, Brossová, Bícová, Klusáková, Moravcová, Uchytilová.