ČTVRTEK

MS liga dorostu: Jihlava B - Olomouc B (11.00 st. a 13.15 ml.).

PÁTEK

Divize: Třebíč – Líšeň.

SOBOTA

Krajský přebor: Hartvíkovice – Jaroměřice (Vidlák), Jemnicko – Pelhřimov (Petřivý), Bystřice – Havlíčkův Brod (Martenek, 16.00), M. Budějovice – Okříšky (Žilka).
I.A třída - skupina A: Ústrašín – Věžnice (Krejčí, 15.30).
I.A třída - skupina B: Rantířov - V. Meziříčí B (Svoboda), Náměšť – Herálec (ZR) (Křenek).
I.B třída - skupina A: Černovice – Počátky (Čamra), Humpolec B – Čejov (Prokop, 14.00), Chotěboř B – Pohled (M. Dobrovolný).
I.B třída - skupina B: Borovina – Bedřichov (Sýkora), Křoví – Jakubov (Nejedlý).
I. liga dorostu: Jihlava – Příbram (12.00 st. a 14.15 ml.).
MS divize dorostu: Velké Meziříčí - Bohunice (10.15 st. a 12.30 ml.), Havl. Brod - Humpolec (10.15 st. a 12.30 ml.), Vrchovina – Kunovice (14.15 st. a 16.30 ml.), Třebíč – Břeclav (10.15 st. a 12.30 ml. – hř. UT).
Krajský přebor dorostu: Pelhřimov – Třešť (Masopust, 11.00 st. a 13.15 ml.), Kamenice – Batelov (Jar. Kůrka, 9.30 st. a 11.45 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Štoky – Žirov (Servít, 14.00), Bohdalov – Ždírec (Sochor, 16.30), V. Beranov – Luka (Obršlík, 14.00), Přibyslav – Tis (Pavlas, 15.00).
I. třída dorostu - skupina B: N. Syrovice – Bystřice (Jurka, 14.00), Nová Ves – Nedvědice (Šula, 14.00), Třebelovice – Budišov (Burian, 16.30), Náměšť – Jaroměřice (Čech, 14.00).
MS liga žáků: Jihlava - Sparta Brno (10.00 st. a 11.45 ml., hř. Luka nad Jihlavou), Vrchovina – Pelhřimov (10.00 st. a 11.45 ml., hř. Radešínská Svratka).
Krajský přebor žáků: Žďár – Humpolec (Jiří Beneš, 9.00 ml. a 10.45 st.), Bedřichov – Třebíč B (Beseda, 9.00 st. a 10.45 ml.), Chotěboř – Ledeč (Šedivý, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pacov – Jemnicko (Bína, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Hrotovice – Luka (Voborný, 15.00 ml. a 16.30 st.), Okříšky – Náměšť (Kliner, 9.00 st. a 10.45 ml.), Jaroměřice – Radostín (Kalina, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Ždírec – Přibyslav (Pfeifer, 9.00 ml. a 10.30 st.), Polná – Počátky (Krymová, 15.00 ml. a 16.30 st.), Spěřice – Světlá (Švehla, 9.00 ml. a 10.30 st.).

NEDĚLE

Divize: Ždírec - Rájec-Jestřebí, Žďár - Protivanov (10.15).
Krajský přebor: Polná – Třebíč B (Rosický), V. Bíteš – Nová Ves (Jm KFS), Vrchovina – Herálec (HB) (Kliner), Světlá – Humpolec (Šťastný).
I.A třída - skupina A: Ledeč – Žirovnice (Ondráček), Přibyslav – Pacov (Krejčí), Kamenice – Habry (Šetek), Dlouhá Ves – Chotěboř (Slezák), Speřice – Janovice (Šula), Štoky – Dobronín (Stehlík).
I.A třída - skupina B: Křižanov – Třešť (Jm KFS), Bohdalov - St. Říše (Hrůza), Přibyslavice – Čáslavice (Klement), Šebkovice – Rapotice (Holub), Kouty – Budišov (P. Nenadál).
I.B třída – skupina A: Pelhřimov B - H. Borová (Jar. Kůrka), Budíkov – Kostelec (Jůn), Tis – Kožlí (Janíček), G. Jeníkov – Lípa (Drahotušská).
I.B třída - skupina B: Rozsochy – Studenec (Trocha), Stonařov – Hrotovice (Nechvátal, 14.30), Rudíkov – Luka (Šedivý), Puklice – Vrchovina B (Pfeifer), Mohelno – Měřín (Beseda).
Krajský přebor dorostu: Okříšky – Pacov (Martenek, 10.00 st. a 12.30 ml.), V. Bíteš – Ledeč (Žilka, 11.45 st. a 14.15 ml.), Chotěboř – Žďár (Obršlík, 14.15 st. a 16.30 ml.), Třebíč B – Měřín (Nováček, 10.15 st. a 12.30 ml.), Bedřichov – Polná (Straka, 10.00 st. a 12.15 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Světlá – Žirovnice (Servít, 14.00), Puklice – Lípa (Šimák, 14.00), Brtnice – Černovice (Krymová, 14.00).
I. třída dorostu - skupina B: Telč - M. Budějovice (Kopřiva, 14.00), Radostín – Hrotovice (Burian, 14.00), Svratka – Jemnicko (Bártová, 14.00).
Krajský přebor žáků: V. Meziříčí – Telč (Krejčí, 14.30 ml. A 16.00 st.), M. Budějovice – Kamenice (Jurka, 9.00 ml. a 10.30 st.), H. Brod B – Bystřice (Sýkora, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina A: Třešť - V. Meziříčí B (Prokop, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Batelov – Pelhřimov B (Janko, 9.30 st. a 11.15 ml.), G. Jeníkov – Čejov (Hájek, 13.00 st. a 15.00 ml.).

Není-li uvedeno jinak, zápasy začínají v 16.30.