Kvarteto kickboxerů od trenéra Bílka totiž prorazilo na dalším velikém turnaji. V reprezentačních barvách bralo medaile na turnaji Světového poháru Austrian Classics. Vše podstatné se odehrálo v olympijské hale v rakouském Innsbrucku, kde se za český výběr představil i čtyřlístek Reborn clubu Johanka Káčerová, Žaneta Tomková, Dominik Růžička, Tadeáš Hlásek.

Už jen to, že byli vybráni do české reprezentace byl úspěch. Ale to zástupcům klubu z Vysočiny očividně nestačilo. Chtěli víc, a to i přesto, že na Austian Classics byla ohromná konkurence z 34 zemí! Reprezentace České Republiky nakonec získala celkem devět cenných kovů, z toho pět medailí bylo díky jihlavským kickboxerům! Johanka Káčerová vybojovala dvě „placky“.

V Pointfighting ženy (začátečnice) i v Lightcontact ženy (zelené pásky) brala shodně bronz. Žaneta Tomková nezůstala pozadu a v Lightcontact ženy (začátečnice) přidala 2. místo. Dominik Růžička si vedl také náramně. V Lightcontact muži (zelené pásky) skončil třetí, a medaili stejné hodnoty si pověsil na krk i po bojích v Kicklight junioři (elita). „Naši závodníci startovali v začátečnických, pokročilých i elitních kategorií a rozhodně se neztratili. Každý vybojovaný zápas na takovém turnaji má obrovskou cenu. Zvláště pak výhry a získané medaile. Už jen účast na takovémto turnaji přinese každému obrovskou zkušenost a zdravé sebevědomí, které budou všichni nadále potřebovat,“ říká trenér Reborn Clubu Josef Bílek, který byl na své svěřence právem hrdý.

Skvělé výkony byly po právu odměněny ještě jednou. Reborn club totiž získal další reprezentační nominace. Již tuto sobotu se zúčastní otevřeného mistrovství Rakouska kadetů a juniorů Junior Challenge Tadeáš Hlásek a Žaneta Tomková. Poslední květnový víkend čeká ty nejlepší další podnik Světového poháru v maďarské Budapešti Hungarian World Cup, který patří k největším turnajům na světě.