Toskánsko si zřejmě všichni čtyři reprezentanti zamilují. Důvod je jasný. Jedno zlato, tři stříbra a dvě bronzové medaile! Takové to byly na světovém šampionátu pořádaném organizací WTKA žně. „Nevím, co k tomu dodat, protože mi připadá, že jsem se ještě z toho snu nevzbudil. Je to obrovská euforie, každý píše komentáře, gratuluje jim. Je to bomba, víc si přát nemůžu,“ rozplývá se trenér Reborn klubu Josef Bílek.

Natálie Králová navázala na úspěšný republikový šampionát, kde byla dvakrát zlatá, i v Itálii. V mladších žákyních (-37 kg) v poinftightingu nenašla přemožitelku a získala titul mistryně světa! Ve finále porazila Němku 10:7. „A to přitom na začátku prohrávala už 0:5, ale dokázala to otočit,“ smeká Bílek před skvělým výkonem.

A Natálie Králová v akci podruhé. Mezi staršími žákyněmi (-42 kg) brala stříbro. „Také skvělé, ale i škoda, protože ve finále prohrála se svou reprezentační kolegyní až po prodloužení 11:12,“ doplňuje.

Dvě medaile si na krk pověsil i Dominik Růžička. Stříbrnou v lightkontaktu juniorů – 89 kg. Ukrajinský protivník mu v boji o zlato bohužel rozsekl obočí natolik, že mu doktoři nedovolili pokračovat v bitvě. Bronz ještě přidal v kicklightu.

Tadeáš Hlásek se v pointfightingu juniorů (-74 kg) také dostal až do poslední bitvy, ale zkušenější soupeř mu nedovolil získat titul mistra světa, což ale na obrovském úspěchu nic nezměnilo!

A šestý medailový úspěch pro Reborn klub měla na svědomí Žaneta Tomková, která v lightkontaktu juniorek (-55 kg) porazila po velkém boji Italku.