DIVIZE MUŽŮ

SK JIHLAVA - PACOVŠTÍ HONZÍCI 5:6

Domácí začátek zaspali, čehož využil Kounek k rychlé brance. To hráče SK vykolejilo, takže zanedlouho se stejný hráč radoval z druhé trefy. Až v prostřední části se tým SK zvedl a zásluhou Michala Beránka a Mikeše dorovnali skóre. To v úvodu posledního dějství navýšil jihlavský Strejček, jenže domácí zřejmě ještě oslavovali, když po pouhých osmi vteřinách vyrovnal Doubek. A za další necelé dvě minuty otočil kormidlem autor hattricku Kounek.

Jihlavští hlavy nesvěsili a díky Janu Beránkovi to bylo 4:4. Ovšem Pacovu stačilo tentokrát opět jen pár vteřin k tomu, aby si vzal vedení zpět! SK ale i tak mohl pomýšlet na body. Na začátku 57. minuty se prosadil Mikeš, a bylo to znovu nerozhodně. Smůlu si pak domácí vybrali těsně před koncem, kdy nepohlídali kanonýra Kounka, a ten přiřkl všechny body svému celku.

Branky: 24. M. Beránek, 39. a 57. Mikeš, 43. Strejček, 49. J. Beránek - 2., 7., 45. a 60. Kounek, 43. a 49. Doubek, 60. Zdeněk Kounek; rozhodčí: Štolc - Urbánek. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Diváci: 35. Třetiny 0:2, 2:0, 3:4.

SK JIHLAVA - DAČICE 1:8

Florbalisté Jihlavy se postavili do cesty favoritovi, který dal ráz celému utkání během 6. a 7. minuty! Koubek otevřel skóre, poté proměnil trestné střílení Holeček, a na 3:0 pro Dačice záhy zvýšil Kůs. Nadvládu hostů v první části podtrhl Procházka, který překonal Navrkala počtvrté. Ani druhá část nepřinesla změnu. Domácí se v koncovce trápili, naopak hosté měli nabito a zvýšili na propastných 7:0. Jihlavští se dočkali až v poslední třetině, kdy na konečných 1:8 upravil Michal Beránek.

Branky: 46. M. Beránek - 6. Kubek, 7. Holeček, 7. Kůs, 17. Procházka, 23. Stejskal, 26. Sláma, 34. a 46. Holeček. Rozhodčí: Šafář - Pěnička. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 47. Třetiny 0:4, 0:3, 1:1. SK Jihlava: Navrkal - Kružík, Šmarda, Žaloudek, Procházka, Rezler, Valenta, Jirka, M. Beránek, Fehér, Škurla, J. Beránek, Strejček, Mikeš.