Pelhřimovští florbalisté si po sérii čtyř vítězství v řadě nyní připsali druhou porážku za sebou. Na půdě Z.F.K. Petrovice drželi dvě třetiny nadějný stav (2:3), v úvodní minutě třetího dějství dokonce vyrovnali.

Potom ale zkolabovali, čtyřikrát inkasovali a domů se vraceli s krutou porážkou 3:7. „Bez gólů se nevyhrává. Bez střel na bránu také ne. Co nám je platná spousta šancí, když z nich přesně nezakončíme,“ lamentoval na svazovém webu trenér Spartaku Jan Koten. „Soupeř využil našich chyb, dostal se ve třetí třetině do vedení a pak už si vítězství pohlídal.“

Nářky na špatnou produktivitu zazněly také z Třebíče. Rovněž Snipeři po dvou třetinách ztráceli v Přerově jedinou branku, po přestřelce v té poslední ale nakonec padli 4:6. „Důležitý zápas o šest bodů jsme díky naší mizerné produktivitě nezvládli. Víc není co dodat,“ lapidárně zhodnotil duel kouč Michal Kelbler.

Do konce letošního programu zbývají ještě tři kola. V tom nejbližším přivítají Snipers průběžně třetí Havířov, Pelhřimov druhou Kopřivnici. Oba zápasy se hrají v sobotu.